Jackman już w Wolverine

Wolverine

Losy filmu Wolverine toczą się po dobrych torach, acz powolutku. Dziś jednak został poczyniony spory krok – pana Hugha Jackmana wezwali do kasy i wypłacili mu 20 zielonych banieczek za rolę w tymże obrazie.

Fox jest zdeterminowany, aby wypuścić Rosomaki do kin następnego lata. Pomimo, że grafik Jackmana jest zajęty aż do października, wytwórnia zamierza puścić produkcję filmu na szybką ścieżkę. Co prawda Wolverine będzie musiał wtedy stoczyć bitwę o bilety z Iron Manem i Incredible Hulkiem.

Scenariusz napisał David Benioff (Troy). Film jeszcze nie ma reżysera, choć wg plotek kandydatami są Brett Ratner, Len Wiseman i DJ Caruso (bez rewelacji zatem). Wolverine ma opowiadać o pochodzeniu tytułowego bohatera jako Weapon X. Powróci też, znany z X-Men 2, Stryker.

Przy okazji kolejny raz oficjalnie ogłoszono, że nie planuje się czwartego odcinka X-Men. Za to planuje się pełną parę produkcję Magneto.

Status filmu jak zwykle możecie pooglądać w tym miejscu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Jackman już w Wolverine

  1. Hugh Jackman w roli Wolverine cieszy mnie osobiście. Jednak wolałabym obejrzeć X-Men 4, a nie jakieś tam Wolveriny czy inne Magneta :/ Pozostaje mi mieć nadzieję, że za rok pomysł pociągnięcia w sensowny sposób historii X-Menów wróci z podkulonym ogonem do producentów (razem z resztą eki aktorów).

Dodaj komentarz