Codzienna porcja newsów o Cloverfield

Cloverfield

Dawno nie było newsów o Cloverfield. Nadrabiamy więc zaległości.

Po pierwsze JJ Abrams w mailu do AICN oświadczył, że sajty związane z Ethanem Haasem nie mają nic wspólnego z tym filmem. Jedyną oficjalną witryną, jaka do tej pory została ZNALEZIONA przez fanów jest www.1-18-08.com. Abrams w swojej nieudolnej, nazwijmy to po imieniu, próbie dezinformacji zapomina, że klipy wideo ze stron Haasa zostały zdjęte z YouTube na żądanie wytwórni Paramount.

Nic więc dziwnego, że ludność ruszyła na poszukiwanie pozostałych, nie znalezionych jeszcze sajtów. Pierwszym owocem tych wysiłków jest www.slusho.jp, rzekomo oficjalna japońska stronka napoju Slusho. Z napojem jest jednak pewien problem – jest on fikcyjny. Pojawił się już w Aliasie Abramsa, kryptonimem „Slusho” była też opatrzona na planie sama produkcja Cloverfield. Co ciekawe, koszulkę Slusho ma też pan widoczny w trailerze Cloverfielda (00:00:52). Polecam wszystkim wizytę na rozkosznej witrynce Slusho.

Niestety Cloverfieldowy szał pociągnie za sobą dwie smutne konsekwencje: po pierwsze ludzie zaczną widzieć Cloverfielda na wszystkich podejrzanych stronkach, podobnie jak psychopaci widzący wszędzie liczbę 23. Po drugie, pojawi się masa fejkowych sajtów, na którychś jacyś cwaniaczkowie zechcą uszczknąć sobie ciut rozgłosu. Jednym słowem – chaos. Nie wiem, co byście zrobili bez rzetelnych informacji z Zakazanej Planety!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Codzienna porcja newsów o Cloverfield

  1. To niepojęte! Jakiż tez Abrams podstępny!

Dodaj komentarz