Kill Bill Vol. 3 i 4 – not really!

A kiedy bajka na Cartoonie?

W najbliższych dniach przeczytacie zapewne na różnych sajtach filmowych (siłą rzeczy znacznie mnie kultowych i snobistycznych niż ZP, a co za tym idzie – mniej rzetelnych), iż Quentin Tarantino planuje nakręcić dwa kolejne Kill Bille. No więc – raczej total bullshit.

Cała plota wzięła się z tego, że jeden chiński sajt cytuje jedną chińską gazetę, która cytuje producenta KB, Benneta Walsha. Walsh, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Szanghaju rzekomo stwierdza, że Quentin pracuje nad dwoma kolejnymi częściami Kill Billa i już wiadomo o czym będą:
– Vol. 3: Zemsta dwóch członków Crazy 88, którzy wyruszają za Umą po pozbawieniu ich w KB1 rąk i oczu (fajne).
– Vol. 4: Porachunki córek Beatrycze Kiddo i Vernity Green (znane od lat). Może nawet pojawią się córki Elle Driver i Gogo Yubari (spox).

Tarantino ponoć zamierza nakręcić te filmy właśnie w Chinach.

O ile te założenia fabularne brzmią, przynajmniej po części, wiarygodnie, i o ile każdy z przyjemnością obejrzałby sobie dwa kolejne Kill Bille, pamiętajmy iż:
– Quentin dużo gada, robi mniej dużo,
– w żadnym medium nie są mamy dokładnych cytatów z Walsha – news bazuje tylko na tekstach chińskich dziennikarzy.

Niewykluczone, że coś podobnego zostało powiedziane przy driniu na festiwalu – ale raczej nie przywiązywałbym się za bardzo do newsa, który powstał na zasadzie głuchego telefonu pomiędzy różnymi chińskimi i amerykańskimi tytułami.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz