Starship Troopers 3!!!

Walka z robalami to ciężka sprawa

Jeszcze nie ostygły do końca emocje po Starship Troopers 2, a już słyszymy kolejne cudowne wieści ze świata miłej Federacji!

W ostatnim wywiadzie Tanya van Graan, najseksowniejsza mieszkanka RPA (wg FHM) wyjawiła spragnionym wiedzy tłumom, że zagra w nadchodzącej trzeciej części Starship Troopers. Film będzie nosił tytuł Starship Troopers: Marauder i zdjęcia do niego już się rozpoczęły w RPA. Na ekranie pojawia się znowu Johnny Rico (Casper van Dien), więc miejmy nadzieję, że dzięki temu powrotowi film będzie miał nieco większy rozmach, niż część druga. Panna van Graan ma w nim zagrać członikinię siedmioosobowego oddziału, którego zadaniem jest ocalić Ziemię!

Widzę, że kryteria castingowe pięknej młodzieży do Troopersów pozostają niezmienne, co w sumie cieszy. Reżyserem filmu jest wierny od lat scenarzysta RoboCopów i Troopersów, Edward Neumeier.

Dodatkowo, nasza modelka zagra w nowym filmie będącego obecnie na dolnym topie Jean Claude Van Damme’a. Film na razie nie ma tytułu i kręci się od lipca w Kapsztadzie.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Starship Troopers 3!!!

  1. Super. Uwielbiam zarówno jedynke jak i dwojke (choc ta byla bardziej w stylu horroru niz filmu wojennego)

  2. Hurra!!! świetnie że będzie 3! I zgadzam się – 2 przypomina horror (według mnie 2 była bardzo słaba 🙁

Dodaj komentarz