Nowy niskobudżet z Vinem Dieselem!!!

Łódź podwodna zawsze się sprawdza

Właśnie ukazał się pierwszy, właściwie produkcyjny, teaser filmu Babylon A.D. z Vinem Dieselem, Michelle Yeoh i Gerardem Depardieu.

Film opowiada o przypadkach meganajemnika Thooropa (Diesel), który dostaje zlecenie na przewiezienie jednej pani z Rosji do Chin. Nie wie natomiast, że pani zawiera w sobie obcy organizm, którego pragnie pewien kult, chcący wyhodować genetycznie swojego Mesjasza…

Takiego filmu nawet Uwe Boll by się nie powstydził, ale reżyserem jest tu kto inny – Mathieu Kassovitz, znany jako aktor z takich żenad jak Amelia czy Asterix i Obelix. Na szczęście jednak, też nieźle reżyserował (Gothika, Purpurowe rzeki).

Babylon sprawia póki co wrażenie taniochy kręconej w Bułgarii, acz trzeba przyznać, że produkcja ma swój rozmach, a sceny akcji są niezłe (trudno nie zauważyć „inspiracji” Riddckiem). Zdjęcia są realizowane na Islandii, w Szwecji, a także w Czechach. Premiera filmu zapowiedziana jest na luty 2008.

A po tizerek zapraszamy tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Nowy niskobudżet z Vinem Dieselem!!!

  1. Ej nie marudź, może nie będzie źle 😉

  2. Maurice G. Dantec to autor ksiazki na podstawie ktorej powstal film – rezyserem jest Mathieu Kassovitz i trudno powiedziec ze to nie jest kulciarz:).

    poprzedni link nie dziala – tutaj nowy (nie wiem czy to nowy material, czy ten sam) – http://www.gomorrahy.com/images/babylon_ad_promo.wmv

  3. Fakt, mis-paste :), bo reszta opisu się zgadza 🙂
    Zupdate'owałem.

  4. zapomniales ze Kassovitz przede wszystkim jest rezyserem NIENAWISCI, za ktora dostal palme w Cannes:)
    pzdr dla znawcow;)

Dodaj komentarz