Terminator, Terminator, Terminator…

Ta-da da da-da…

Jeszcze nie zdążyliśmy się doczkać na serial The Sarah Connor Chronicles, a tu jak H/K z ciemnego nieba spada na nas news o kolejnych filmach Terminator!!!

Prawa do marki i całej serii Terminator zostały właśnie zakupione przez nowo powstałą niezależną wytwórnię Halcyon Company. Nie zasypiając gruszek w popiele, Halcyon szybko ogłosił rozpoczęcie ekspresowych prac nad trzema nowymi filmami w cyklu, z pierwszą premierą zaplanowaną już na lato 2009.

Według producentów nowa trylogia ma zrestartować serię, podobnie jak ostatnio stało się z Batmanem i Jamesem Bondem. Scenariusz T4 jest już gotowy – jego autorami są John Brancato i Michael Ferris, którzy mają za sobą już scenariusz do części trzeciej. Fabuła filmu ma się obracać wokół przygód starszego Johnna Connora, który w postapokaliptycznej przyszłości prowadzi walkę z robotami (nareszcie). T4 ma być wstępem do nowej trylogii/antologii opowiadającej o wojnie ludzkości z maszynsami. Istnieją szanse, że w filmie pojawi się cameo pewnego starszego pana dotychczasowo związanego z cyklem, jednak z pewnością nie zagra on żadnej z głównych ról.

Halcyon posiada zarazem prawa do wszelkich gadżetów, pamprów i innych produktów opatrzonych marką Terminator – łącznie z tymi związanymi z The Sarah Connor Chronicles.

Wspaniałe newsy. Pamiętacie RoboCopa: Prime Directives?

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz