Hitman jednak bez Uwe!!!

Płacz ze mną bracie! Ruszyły zdjęcia do filmu Hitman – ukochanego projektu życia Dra Uwe Bolla – bez niego!!!

Producent gry Hitman: Codename 47, Eidos Interactive poinformowało, że 27 marca rozpoczęły się zdjęcia do filmu. Miejscem produkcji jest Mekka wszystkich filmowców przez duże F (w tym Dr. Bolla), bałkański Hollywood. Po zdjęciach w Bułgarii produkcja rozwija skrzydła przenosząc się po kolei do RPA, St. Petersburga i Londynu.

Samson szampon i odżywka w jednym

W rolę Hitmana nie wciela się niestety wymarzony przez Uwe Bolla Vin Diesel, a Timothy Olyphant, znany spostrzegawczym widzom np. z Dream Catchera czy A Man Apart (gdzie za to grał Vin Diesel), a wkrótce z Die Hard 4.0. Jego przeciwnika ładnie zagra Dougray Scott, a w obsadzie znajdzie się też miejsce dla takich gwiazd jak Olga Kurilenko, Robert Knepper i Ulrich Thomsen.

Reżyserem filmu jest Xavier Gens, a autorem scenariusza Skip Woods (Swordfish). Produkuje Luc Besson – skład ekipy zapowiada więc godnego następcę Taxi 4.

Wg informacji prasowych bohaterem filmu, podobnie jak gry, jest top hitman, Agent 47. W boju wpada w trans, na krawędzi sobie szczęśliwie żyje wykonując różne zleconka. Aż pewnego dnia zostaje wrobiony w wyniku rozgrywek politycznych. Nagle staje się poszukiwany (!) przez Interpol i ruskie wojsko, które gonią go przez różne kraje postkomunistyczne.

W śledztwie pod hasłem „kto mnie wrobił?” przeszkadza Hitmanowi jego nagle rozbudzone sumienie i problemy sercowe.

Myślę, że zrobią świetny film.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz