2012

  • This topic is empty.
Viewing 14 posts - 31 through 44 (of 44 total)
  • Autor
    Posty
  • #3527

    Nie, no to to będzie lepsze niż myślałem.
    Cały czas beka na maksa.

    Małą uwaga – ludków coś mało na tych ulicach. Znaczy się na zoomach się zdarzają, ale na masowych scenach same samochody fruwają. Ludzi praktycznie brak.

    Szkoda, byłoby jeszcze fajniej.
    Ten film będzie sie świetnie nadawał na zakrapiane imprezy.

    #3529
    M
    Member

    Najlepszy jest Arni mówiący że najgorsze za nami 😀

    #3537
    Yans
    Member

    A podaja tam czy to będzie przed czy po EURO, bo może niepotrzebnie się tak napinamy z tymi stadionami, autostradami i lotniskami ???!!! Może nie ma po co ?!?!?! 😀

    #3650
    M
    Member

    Będzie recka?

    #3653
    yuti-ra
    Member

    byłem na tym czymś w kinie i powiem tylko jedno, to gówno powinno się przemilczeć, takiej dawki nudy i bezsensownej pozbawionej elementarnej logiki fabuły już dawno nie widziałem, przejazd przez walący się budynek + ucieczka przed wybuchającym wulkanem w zdezelowanej przyczepie, większość ludzi w kinie miała takie miny jak na urodzinach u cioci, ziew 🙁 . Panie Emmerich , panu już dziękujemy…

    #3654
    Rif Starfire
    Participant

    Czyli zajebisty film 😛

    #3656
    Dickblaster
    Member

    Katastroficznych raczej się nie ogląda dla sensownej fabuły, tylko żeby zobaczyć jak się wszystko efektownie rozlatuje, nie?

    #3657
    Hudson
    Member

    Dickblaster – nie wszyscy dysponują kill switchem myślenia…ja się do nich zaliczam 😐

    #3673
    MIKET
    Participant

    Z filmu wyszedlem zdołowany.

    [b]SPOILER![/b]
    [b]SPOILER![/b]

    Niby 3 statki przetrwały, ludzkosc zyje – i to ma byc happy end?! z czego tu sie cieszyc, reszta swiata poszla sie je…no nie ma jej! Z punktu widzenia samego filmu to było fajne, w koncu jakas katastrofa na wielka skale a nie ze raptem jedno miasto czy kraj sie zniszczylo…

    …ah no i jeszcze radosc calego statku ze jeden biedny facet nie utonał – radosc chyba nawet wieksza niz jak sie dowiedzieli ze statek przetrwa – kto kreci takie sceny?!

    Ja sie pytam – kiedy recka?

    #3675
    Rif Starfire
    Participant

    [quote][b]MIKET napisał/a:[/b]
    Z filmu wyszedlem zdołowany.[/quote]

    Bardziej dołujące jest, że wydało się kasę na gówno i po seansie widzisz plakat, który jasno mówi, że [url=http://blip.pl/user_generated/update_pictures/607069.jpg]byliśmy ostrzegani.[/url]

    Sęk w tym, że nikt nas nie ostrzegł, bo nie było recki na ZP!!! Redakcja powinna zwracać kasę za bilety 🙂

    #3678
    MIKET
    Participant

    hehehe imho gowno takie samo jak pojutrze ale zawsze z przyjemnscia patrze na jakies widowiskowe kataklizmy…zreszta czego moznabylo sie spodziewac? Bliskiego spotkania III stopnia?

    #3681
    Witz Worx
    Member

    [quote][b]Rif Starfire napisał/a:[/b]
    Sęk w tym, że nikt nas nie ostrzegł, bo nie było recki na ZP!!! Redakcja powinna zwracać kasę za bilety :)[/quote]

    Czyli dobrze, ze nie poszedłem na to do kina.
    Obejrze w domu i nie z jakiegos blu raya czy innego bajeru tylko z dziadowskiego div-xa i to najlepiej nagranego w kinie dla ludzi ze słabą trzymalnością pęcherza.

    #3730
    podloopom
    Member

    Obejrzałżem 2012 tuż przed świętami i bynajmniej się nie zawiodłem. Przyzwyczaiłem się do tego, że Emmerichowi przyświeca światała idea sięgania coraz bliżej poziomu bruku z każdym kolejnym filmem.

    prezydent usa będący w istocie superbohaterem – check
    piesek ratujący się z opresji w ostatniej chwili – check
    multi – kulti ekipa ratująca ludzkość od zagłady – check
    totalna rozpierducha – check

    zważywszy na fakt, że przewinąłem pierwsze 45 minut, seans przebiegł wcale bezboleśnie.

    #3819
    Sasquatch
    Member

    [url]http://img.moronail.net/img/2/1/2521.jpg[/url]

    😀

Viewing 14 posts - 31 through 44 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.