Furlong wraca do Terminatora???

Ciekawe czy zagra za działę?

Niektórzy może pamiętają, że Edward Furlong, a.k.a. John Connor z T2 (z zawodu „aktor”, z zamiłowania narkoman) miał zagrać w T3. Niestety był wtedy zbyt zaćpany, więc zastąpił go Nick Stahl.

Jak się okazuje, Furlong chyba nie daje za wygraną. On i jego agent rozpowszechniają bowiem aktualnie opinię, że nasz pener Edek ma zagrać w T4. Zwłaszcza, że sam Stahl się bynajmniej nie pali do powrotu w papcie Connora Seniora.

W sumie byłby to miły akcent i właściwie jedyny obsadowy łącznik między T4 a pierwszą trylogią. Aczkolwiek nie wiem jak to pasuje do koncepcji, że T4 ma zacząć zupełnie osobną linię fabularną z nowymi bohaterami (tyle, że tych koncepcji pewnie jest sporo i są mocno płynne) i do faktu, że na przestrzeni 4 lat Connora zagra w sumie 3 różnych aktorów (wliczając w to kolesia z The Sarah Connor Chronicles).

A jeśli strasznie się podjaraliście na tego Terminatora, tymczasem polecam ciąg dalszy Sagi:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Furlong wraca do Terminatora???

  1. Chyba nie wiesz co piszesz debilu. Furlong już kilka lat temu skończył z dragami. I jest bardzo zdolnym aktorem. Mam nadzieje że zagra w T4 i świat sobie o nim przypomni. A Tobie radzę już nic nie pisać – nie wychodzi Ci to.

  2. Kto się przezywa, ten się sam tak nazywa!

Dodaj komentarz