Nowa fota & fakty z Rambo 4!!!

Parę dni temu przedstawiliśmy pierwsze zdjęcie z planu Johna Rambo, a już dziś włoska prasa zamieszcza wywiad z Sylvkiem i nowe zdjęcie z filmu!

Reżyser i odtwórca roli tytułowej w jednej osobie opowiada, że w czasie swojego aktorskiego upadku zrozumiał, iż jego kariera opierała się wyłącznie na rolach Rocky’ego i Rambo (mógł w sumie spytać kogokolwiek na ulicy). Dlatego też po sukcesie Rocky’ego Balboa nabrał dużej chęci do realizacji nowego Rambo – według całkowicie nowych założeń (czyli niestety bez Jackiego Chana). Stallone zapoznał się ze wszystkimi obecnymi konfliktami zbrojnymi na Ziemi, chcą znaleźć odpowiednie tło dla filmu – wojnę najbardziej patologiczną, okrutną i niezauważaną przez świat. Stanęło na Birmie, do której Stallone nawet się udał, by naocznie poznać realia konfliktu.

Film jak zwykle (?) ma pozostać apolityczny, a jego przesłanie ma być ściśle antywojenne (nie będzie łatwo, Sylwek). Podano też budżet filmu: 50 mln dolarów (bez rewelacji). Fota poniżej potwierdza, że klimacik serii nie uległ zmianie.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz