Outlander

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Autor
    Bezel
    Participant

To chyba by musieli by zaszczepić ich jakieś ok. 200 tys. lat temu bo tyle istnieje gatunek Homo Sapiens Sapiens. Ja obstawiam przy dylatacji czasu, wynikającej z podróży faster then light (teoria tachinów i inne guana). 😉

yuti-ra
    Member

Taa 🙂

Carbon Unit
    Member

Homo Sapiens to jakieś 2 mln a nie 200k lat, a co do Star Treka to sam uprawiasz profanację. Po pierwsze nigdzie nie napisane, że to angielski (po angielsku jest film, przecież amerykanie po chińsku nie będą kręcić) a po drugie występuje coś w rodzaju tłumacza, skoro "w naszych czasach" takie tłumacze powstają, póki co niezbyt inteligentne i widoczne, to jako że ST dzieje się dużo później, to myślę że takie tłumaczyki na takim poziomie zaawansowania to jest nic, nawet jeśli przyjdzie tłumaczyć całkowicie nowy język, to tak jak programy deszyfrujące – da się nie?

Bezel
    Participant

[quote][b]Carbon Unit napisał/a:[/b]
    Homo Sapiens to jakieś 2 mln a nie 200k lat (…) [/quote]

Z historii masz u mnie dwóję 😉 – 2 mln to żył na Ziemi Homo Erectus. Jakbyśmy (jako gatunek posiadający świadomość i inteligencje oraz technikę), istnieli 2 MILIONY LAT to już dawno polecielibyśmy w gwiazdy, jak w Outlanderze :).

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.