Reply To: Gra o tron

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Gra o tron Reply To: Gra o tron

Rif Starfire
Participant

Kłopot z serialową GoT zaczął się pod koniec sezonu drugiego, gdy im dalej w las tym większe było WTF. Czytałem bowiem jakiś czas temu Starcie knurów. W pewnym momencie zwątpiłem czy aby tę książkę przeczytałem do końca. Potem doczytałem o zmianach między oryginałem a serialem i okazało się, że tych było całkiem sporo. Reszty książek nie czytałem, więc jadę z dalej serialem na czyściocha bez popity.

Pierwsze trzy odcinki S3 były daremne. Dopiero w czwartym wątki się rozkręciły. Problem z serialem jest taki, że aktualnie mamy kilkanaście wątków, więc jak otrzymują one po kilka minut na odcinek, to niewiele są się w stanie posunąć. Ciekawy jestem na ile widzowie będą w stanie zaakceptować taką formułę.

Największą zagadkę stanowi dla mnie los serialu. W tym tempie wydawania kolejnych sezonów, to aktorów wiek posunie podobnie jak potterowców. Z drugiej strony może okazać się, że serial dojdzie do punktu, gdy stary Martin nie spłodzi ostatnich tomów. Tyle pytań bez odpowiedzi i nie wiem czy nie lepiej zabrać się za książki.