Reply To: Nazistowski YouTube

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Nazistowski YouTube Reply To: Nazistowski YouTube

Badus
Participant

@kamill
Ależ jak najbardziej nie ma w tym nic zdrożnego! Popieram i zachęcam do komentowania takich społecznościowych głupotek jakich dopuszcza się Tuba, właśnie z uwagi na otwartość tego i jemu podobnych serwisów. W żadnym wypadku nie bronię ślepo nazi Tuby i jej polityki tylko dlatego, że jest prywatna. Może nie napisałem tego dość jasno, ale winię przede wszystkim tych użytkowników, którzy nie czytają dość dokładnie regulaminu, ale ponadto często mają roszczeniową postawę typu "Jak mogliście wywalić MÓJ super film???!!!oneoneone" (pomijam kwestię, czy kasowanie było uzasadnione czy nie).
Ten przypadek fajnie pokazuje, że w korpo Wielkiego G pracują zwykli Amerykanie, którzy z uwagi na wypaczoną polityczną poprawność (chyba, że jest inny powód) mają nieraz mocne zgrzyty z międzynarodową społecznością użytkowników, ich kręgiem kulturowym/historycznym/światopoglądowym – problemy raczej nie do uniknięcia przy takiej skali serwisu.
Może kiedyś bardziej się powyrzygam na tematy debilnie poprawnopolityczne, ale póki co, to mi się nie chce, bo mniej rozgarnięci ludzie zaraz zaczną skandować, że nie możesz powiedzieć do Murzyna "ej Ty, czarny", bo nastąpi obraza majestatu. A jak widzisz niepełnosprawnego na wózku, to MUSISZ zaklinać rzeczywistość i w głowie mieć jego obraz jako normalnie chodzącego, a najlepiej jeszcze biegającego. Bo to coś zmieni.