Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

[quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]
[quote][b]Red napisał/a:[/b]
Jaki LOL: Bioware zerżnęlo background z epilogu i ogólne pomysły z tej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=rm82gjZDIDU

Jak nie wydadzą solidnego zakończenia to idę na Vancouver :D.[/quote]

Błagam, to nie może być prawda!!!!![/quote]

MIKET —-> ja już jestem całkowicie zindoktrynowany teorią indoktrynacji Shepard. Nie będę ukrywał, że przez ostatnie dwa tygodnie od ukończenia ME3 wiele na ten temat przeczytałem, oglądałem i wątpliwości co do tego faktu nie mam. Zwyczajnie nie wierzę, że BW potrafiłoby zrobić aż taką kupę z zakończenia tak wysoko ratingowanej serii *a może sam to tylko sobie wmawiam?*. W każdym razie czekam do któregoś tam kwietnia kiedy kolesie z BW mają coś podobno z siebie wydukać a propos przyszłych DLC.
W każdym razie jeżeli z tym zakończeniem to będzie prawda, to będziemy świadkami (ba, nawet będziemy w tym aktycznie uczestniczyli) największego w dziejach galaktyki skoku na kasę. Co więcej BW nawet nie będzie musiało ryzykować obrażania się fandomu, bo takie DLC argumentować będzie niezwykle aktywną kampanią fanów serii.
Zdecydowanie bardziej smutno będzie jednakże wówczas, gdy okaże się, że to co mamy w tej chwili to faktycznie produkt ostateczny. Niestety ta opcja również jest prawdopodobna gdyż nie wszystkie gry BW to arcydzieła (vide DA2) a ponadto ME3 to ostatnia część serii więc być może BW stwierdziło że więcej kasy na tej serii i tak już nie zarobią, zatem starać zbytnio się nie trzeba.