Reply To: Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy Reply To: Mass Effect Trilogy

MIKET
Participant

Kolejny hater-film [url]http://www.youtube.com/watch?v=6M0Cf864P7E[/url]

Im więcej czytam/oglądam haterów tym bardziej im daje rację, gra jest zajebista (czego dowodem jest to że ostatnio non stop w MP łoję i mam 100% Readiness) ale ta końcówka boli. Boli z dupy dzieciak, boli ekipa na Normandii, boli brak CGI walczących ras w zależności od naszych decyzji (Rachni, Kroganie, Geth itp) i boli trój-kolorowe zakończenie. I tak mi przyszła do głowy myśl – że mogliby to wszystko naprawić dajmy na to – 30-minutowym filmikiem CGI. Niech to będzie darmowe DLC, brak jako takiej gry, filmik wziąłby tylko nasze decyzje z 3 części i pokazałby to co działo się od momentu ostatniego biegu do momentu wybuchu Relays – w końcu nie wiadomo czy to było 5, 10 czy 30 minut od momentu utraty przytomności do podjęcia ostatecznej decyzji. I mielibyśmy wytłumaczone – skąd się wziął TIM, dlaczego ekipa jest w Normandii, co się działo na ziemi i jak wyglądały walki (Rachni, Kroganie, Geth itp). Mi by pasowało.