Reply To: The Thing 2011

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Thing 2011 Reply To: The Thing 2011

Bezel
Participant

@Interdyktor

Nie uprawiam trollingu – zważ że w poprzednich postach przyznałem w wielu miejscach Atue rację (np. psy wyczuwające "coś"). Po prostu się zdenerwowałem jak 6 raz tłumaczę o paleontologach a on dalej swoje. I poza tym – ja z nikim nie walczę – to tylko film, przedstawiam swoje argumenty, argumenty oponenta do mnie przemawiają o ile są racjonalne – ubicie komputera widelcem jako tłumaczenie uszkodzenia statku kosmicznego 1 granatem do mnie nie przemawia, bo jest głupie. Jeżeli coś jest głupie to tak to trzeba nazwać. Jeżeli zbyt mocno uraziłem Atue to Cię przepraszam, ale na innym forum (też SF) tłumaczyłem kolesiowi 4x antropogenezę, ewolucję życia na Ziemi i historię ludzkości – a koleś dalej nie rozumiał dlaczego ludzie (jako gatunek) są jedyną techniczną cywilizacją na planecie i może stąd ta moja mała frustracja. 🙂

Oby po premierze "Prometeusza" zdania forumowiczów ZP nie były aż tak podzielone. 😀 Uff.