Reply To: The Thing 2011

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Thing 2011 Reply To: The Thing 2011

Bezel
Participant

[quote]
Widzę że nie chcesz prowadzić rozmowy na poziomie… mogłem się tego domyślić. [/quote]

Jak mogę z tobą pisać rozmowę na poziomie, skoro nie używasz racjonalnych argumentów? Albo jesteś trollem albo jesteś upośledzony umysłowo. Tak wiem że paleontolog bada nie tylko kości dinozaurów – podałeś przykład Parku Jurajskiego, dlatego szedłem w tą stronę. Jak bym napisał że badają mamuty albo koty szablo-zębne to i tak byś mi zarzucił że zapomniałem o dinozaurach. Ty widocznie (jak każdy mały móżdżek) potrafisz wytłumaczyć każdą głupotę, każdy bezsens i brak logiki w filmie.

Dla przykładu: w filmie "Kula" z 1998 w skład ekipy naukowej wchodzą: biolog morski, matematyk, astrofizyk, psycholog. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć że paleontolog jest specjalistą od wymarłych organizmów ZIEMSKICH a nie E.T. to jest jesteś kompletnym idiotą (swoją drogą nie ma sceny w filmie jak pani paleontolog nadzoruje prace wydobywcze).

Nie potrafisz czytać że zrozumieniem i uważasz się za mistrza w dyskusji nad gównianym filmem SF. Twoja argumentacja to: zabijanie komputerów widelcem (swoją drogą jakim trzeba być kretynem żeby coś takiego zrobić), niszczenie okrętów wojennych granatami i łapanie mnie za słówka.

Film jest głupi i durny jak ty skoro go tak bronisz.