Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Carbon Unit
Member

@kamill
A ile ja już się nagadałem o tym jak to konsole rujnują wszystko, wreszcie ktoś poza mną zauważył, że konsole od paru lat wstrzymują jakikolwiek postęp, chyba że postępem nazwać krok wstecz. Można by się cieszyć tym, np. gdyby w grach przez to wymagania nie rosły, niestety, gry wyglądają jak 3 lata temu a wymagania często 2 razy wyższe.
Przy okazji Skyrima, to nawet na mainstreamowych stronach o grach można znaleźć opisy że grafika niczym sprzed 5 lat.

@Bezel

Owszem RPGi to fabuła, tabelki, historia, czasem siekanina, ale Bethesda od zawsze tutaj gromiła nawet FPS-y, najlepszy przykład Morrowind, wychodząc pozamiatał graficznie wszystko. W Skyrimie przyroda wygląda pięknie ale tylko z daleka, z bliska są chamsko niskiej jakości tekstury, o domach i skałach to się nie wypowiadam, wystarczy zajrzeć do modów, które wyżej podałem, pierwszy lepszy modder potrafi to zrobić lepiej, znaczy nie tyle potrafi, co zrobił, a czemu tak jest wiadomo.
Co do sterowania, to mnie wk****a bardzo opóźnienie, po ciosie postać "stoi" przez jakąś sekundę, przy czym przeciwnik nie ma takich opóźnień, więc często wykonując power attack, albo dual attack, przeciwnik się składa a i tak potrafi po tym wcześniej niż nasza postać zareagować.
Niekonsekwencja w klawiszach wyboru kosztowała mnie już wiele k***w i czasu, przy wkładaniu i wyciąganiu przedmiotów ze skrzyń/beczek, raz jest E użyte a raz R, pomyl się to wszystko zbierasz i układanka od początku, co w przypadku posiadania 100 przedmiotów zajmuje, pomyl się znowu… :]
Dobrze że load trwa 2 sekundy, bo inaczej bym rzucał po ścianach myszką.