Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Bezel
Participant

Wybrałem pełną wersję polską i muszę przyznać że nie jest źle. Wreszcie postacie zachowują się inteligentnie a nie stoją jak kołki – chodzą gestykulują i rozmawiają z innymi postaciami. Odnosi się wrażenie że uczestniczymy w czymś ważnym, że nie jesteśmy tylko biernym obserwatorem rozwoju wydarzeń w Skyrim. I nie ma tego zatrzymania czasu gdy rozmawiamy z konkretną postacią tak jak było w Oblivion-ie. Questy poboczne są ciekawe i wciągające.

Podobnie jak w F:NV otrzymujemy na starcie nieopisaną umiejętność na poziomie mistrzowskim -mianowicie alpinizm :). Z urwisk o nachyleniu 80 -70 stopni schodzimy bez problemu nawet 500 m w dół bez utraty zdrowia. 🙂

Co to zdrowia to czy na masterze nie odnawia się? Bo gram argonianinem i mi się zdrowie odnawia i nie wiem czy jest to kwestia ukrytej premii do rasy (w sumie jaszczurki nie?) czy średniego poziomu trudności?

Z pierwszym smokiem walczyłem na 7 poziomie na normalu. O ile pokonałem go szyjąc z łuku z wieży gdy zajęty był strażnikami na dole, to gdy podleciał i mnie przysmażył ogniem to zrobiło się gorąco i musiałem się ratować miksturami :). Wydaje mi się że walka ze smokami to kwestia taktyki. A giganci na normalu też powalają postać jednym ciosem.

Dla przykładu obrazek: pierwsze spotkanie z gigantem (po prawej wieża z której wcześniej ubiłem smoka):

[url]http://imageshack.us/f/850/2011112300002v.jpg/[/url]