Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Bezel
Participant

@Carbon
Wiem o losowości konfiguracji otwarcia zamka – tak samo jak w F: NV. Ja robię savy przed otwarciem żeby nie zmarnować 15 wytrychów na 14 sztuk złota i dwa rubiny :D. Jedyną rzeczą która, no może nie jest wadą ale też i nie zaletą to fakt iż jest mało opisów np. premii ras i premii umiejętności, gł. atrybutów i umiejętności. Piękne menu umiejętności w postaci konstelacji gwiezdnych nie zastąpi czytelnych tabelek czy okienek. W Morrowind to wszystko było klarownie opisane. Dlatego może się wydawać że wybór rasy w Skyrim ma charakter czysto kosmetyczny.

No i fabuła – w Morrowind byliśmy avatarem pół-boga i próbowaliśmy odkryć tajemnice wyspy Morrowind i roli naszej postaci w grze. W Oblivion-ie byliśmy przypadkowym więźniem który miał powstrzymać piekielne hordy (kiedy pomyśle jak grałem w TESO i po raz enty miałem zamknąć bramę do Otchłani to brało mi się na wymioty). W Skyrim znowu jesteśmy reinkarnacją nadnaturalnej istoty i mam nadzieję że ten wątek również będzie krył sporo zagadek, domysłów i będzie równie wciągający co w Morrowind.:)