Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry The Elder Scrolls V: Skyrim Reply To: The Elder Scrolls V: Skyrim

Carbon Unit
Member

@Bezel
W Obli pick lock był wyjątkowo łatwy tylko trzeba było wyczaić o co chodzi, ja otwierałem najtrudniejsze locki za pomocą jednego wytrycha z minimum pick lock skilla, tam bardziej się Twoja zręczność liczyła niż skill postaci, a chodziło o wyczajenie momentu kiedy zapadka zostaje, i dało się to robić niemal w 100% :] Nie powiem, że nie potrzeba było do tego wielu prób 😀
W Skyrimie ten numer nie przejdzie, bo jeden bład na poziomie master locka i wytrych się łamie, a tam ułożenie wytrycha o 1 mm za daleko i łamiesz, nawet novice nie jest łatwy, tutaj zaspoileruje:
na niskich poziomach często występuje otwarcie na neutralnej pozycji, jak nie za 1 razem to po loadzie. To prawda, w Skyrimie jest random i lootu i mobów, i ustawień zamka, więc zapomnij o otwarciu master locka za pomocą load game, raz mi się udało go na razie otworzyć, zużyłem z 15 wytrychów, przy odrobinie wprawy można dwa ustawienia jednym wytrychem sprawdzić ale trzeba dosłownie musnąć wytrychem zamek, bo łamie się po pół sekundzie 🙂