Reply To: Diablo III

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Diablo III Reply To: Diablo III

Carbon Unit
Member

@Godfucker
Gdzie tu widzisz danie dupy ze Starcraftem 2? To jest standardowy cashcow! Golą ile wlezie a przy okazji jakieś poprawki wrzucają.
Co do Diablo III, to daty o ile ja wiem nie było nigdy konkretnej, chyba, że mówisz o kwartale, ale ja bym stawiał na coś koło gwiazdki, maksymalizowanie zysków. Z drugiej strony ja tam nie narzekam na przekładanie dat przez Blizza, nie robią tego bo tak, tylko z konkretnych powodów, np. betatestów, masz przynajmniej pewność, że wychodzi gra niemal całkowicie dopracowana. Co do samej gry to pewnie patche i dodatki i tak wszystko całkowicie pozmieniają, jak ludzie będą płakać, to najprawdopodobniej coś z tym zrobią. Popatrz na Diablo 2 i Wizarda, na początku był to totalny nub który se z niczym nie mógł poradzić, bo moby miały resista albo immunity na magie i papa, poza tym brak mana potów w sklepie powodował ciągłą ucieczkę i oszczędzanie nawet minor potów na bossy, po kilku patchach wizard wymiatał ładując po 15-20k damag'u (o ile nie popie***łem rządu wielkości, trochę już minęło od kiedy grałem). No i przypomnij sobie sytuacje jak wyszło Diablo 2 jak wszyscy płakali nad nowym drzewkiem skilli, że nie tak jak w Diablo I, że ble, a wyszło na koniec że jednak lepiej w D2 było. Ja dalej wierzę, że będzie gites.

@Bezel

Episody to zwykłe dodatki do Half Life'a, Godfuckerowi chodziło o to, że w Starcrafcie 2 dostało się tylko część kampanii i z góry było wiadomo, że trzeba będzie dokupić a cen Blizzard niskich nie ma. Z drugiej strony to nic nowego, w Warhammerze zrobili to samo, kampania jedną frakcją, kolejna w dodatku i dziękuję.