Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

matt
Participant

Tak, Incepcja to pusta wydmuszka ale jeśli nie będziesz szukał w niej poezji ani drugiego dna to całkiem niezłe kino rozrywkowe z całkiem fajną fabułą. Ale faktycznie Nolan robi rozdmuchane filmy, gorsze jest jeszcze Memento, które parafrazując:
""Patrzcie jestem Christopher Nolan! Robię tak kurewsko pseudo-ambitne filmy, że hej. Scenariusz do Memento pisałem tydzień, a potem zmontowałem sceny w odwrotnej kolejności- tak, żeby pseudointeligenci po powrocie z kina mogli brandzlować się nad moją twórczością, która wygląda na inteligentną bo trudno się ją ogląda, a trudno się ja ogląda bo puściłem film od tyłu".

Co nie zmienia tego, ze Transformers jest beznadziejne. Chciałbym wiedzieć jak to się stało, ze kiedyś produkcje rozrywkowe były lepsze, a teraz… Może to dlatego, że kiedyś używano efektów specjalnych, żeby coś pokazać, a nie żeby używać. A może to tylko efekt "stare- lepsze", a te dawne gorsze produkcje odeszły w zapomnienie.