Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty Reply To: Transformers 3 Ciemna strona ludzkiej głupoty

Interdyktor
Participant

Nie miałem nadziei, dużych co do tego filmu, jako wielki fan jedynki i człowiek który uważa część drugą jako kupę łajna, nawet nie chciałem iść do kina na to. Ale jakoś się tak złożyło, że byłem wyjechany w głąb Polszy, i pierwszy raz w życiu mogłem iść do IMAXA, i oczywiście padło na ten film. I powiem szczerze, że czegoś takiego jeszcze w życiu nie przeżyłem, generalnie w technologi Imax ten film zgwałcił mi mózg, oczy, i uszy, a nad naturalne stężenie epy, rozpierduchy i mega w ciul wypas 3D generalnie zepchnęły fabułę na drugi plan. Podczas ostatniej rozpierduchy, przy tak wielkim stężeniu epickości, kiedy Optimus Prime zrobił ten swój rajd wyżynania Decepticonów, poczułem się pierwszy raz od bardzo dawna, tak samo jak pierwszy raz w wieku dziecięcym oglądałem Gwiezdne Wojny.

Nie wiem jak w zwykłych kinach z pseudo 3D, ale mam wrażenie, że ten film jest stworzony do Imaxa.