Reply To: Machete

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Machete Reply To: Machete

Kaloryfer
Member

[quote][b]Carbon Unit napisał/a:[/b]
Death proof – nudna paplanina z średnimi panienkami i tylko jedną akcją na cały film. [/quote] Zgoda.
[quote]Od tego czasu unikam filmów pana Tarantino, Inglourious Basterds nie widziałem nawet, pierwsze 10 minut uśpiło mnie totalnie i jako jeden z niewielu filmów nie obejrzałem do końca, dla mnie chop się skończył już dawno temu.[/quote]
Po Death Proof nie spodziewałem się więc po Tarantino niczego absorbującego, ale IB obejrzałem do końca i muszę przyznać, że było to duże zaskoczenie. To jeden z jego lepszych filmów, o ile nie najlepszy. Pierwsze 10 minut mogło być usypiające, ale potem film nabiera tempa.

A w temacie Maczety: najgorszy z "wielkich" filmów tego roku, jak do tej pory. Taki potencjał aktorski został totalnie zmarnowany, a uczucie zażenowania narastało we mnie z każdą upływającą minutą filmu.
Jedno, co mnie rozbawiło to moment, gdy pokazali jakąś kartotekę z danymi Machete, gdzie widniało: wzrost 1,80 cm. Chyba trochę mu jednak brakuje: [url]http://wzrostgwiazd.blox.pl/2010/07/Danny-Trejo-wzrost.html[/url]