Reply To: Spartacus

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Spartacus Reply To: Spartacus

Zoidberg
Member

Oj, jak obejrzałem ten serial to mogę tylko powiedzieć jak Obeliks: ale głupi ci Rzymianie !
Spartacus- silny chłop z Tracji, jest rozerwany pomiędzy wiernością wobec swojego ludu ,a słowem, które dał Rzymianom. W końcu wybiera pomoc swoim (co niezbyt się mu udaje). Jednak zemsta Rzymu (a raczej upierdliwego legata) jest nieunikniona i nasz Trak trafia do Kapui bla bla potem do szkoły gladiatorów Prox… tfu- Batiatusa (w tej roli znany i lubiany John Hannah). Tak można by streścić dostępne obecnie odcinki.
Rzecz jasna wszystko zmanierowane maksymalnie na 300, i nawet murzyn z tego filmu się znalazł. Oprócz tego sporo golizny obu płci, a ludki bez żenady wyskakują ze swoich ubrań. Wydawałoby się, że czegóż by chcieć więcej, prawda? Otóż po Rzymie i wspomnianych 300 to raczej nie robi takiego wrażenia jak powinno, a raczej było zamierzone. Dialogi dziwne, może nie drewniane, ale po prostu maksymalnie udziwnione i nierealistyczne.
Zasadniczo można obejrzeć, pytanie jednak po co zostawiam dla tych, którzy to zrobią. Zresztą może w następnych odcinkach będzie lepiej? Kto wie?
PS. A żonka legata przypomina mi na maksa Elisabeth Mitchell.