Reply To: Wiedźmin gierka

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Wiedźmin gierka Reply To: Wiedźmin gierka

Carbon Unit
Member

Nie wiem, znowu się rozróżnimy, dla mnie Wiedźmin to jedna z lepszych gier jakie grałem, a grałem w wersję podstawową zaraz jak wyszła. Kopmpa miałem jużleciwego wtedy więc wczytywanie lokacji – 2 krzesła stolik i okno) trwalo i 5 minut po czym wyjście na zewnątrz znóww 5, najgorzej jak przypadkiem nacisnąłem drzwi znowu..
Niewidoczne ściany (powoływałem się na nich obsmarowywując Dragon's Age) i nie, nie miałem na myśli ograniczenia terenu tylko niewidoczne ściany,. kto grał w N4S 1 ten wie. Wad mógłbym wypisać na kopy, ciulowy plecak i ciulowe żonglowanie itemami, wszystkie gęby takie same itd. itp.

Pomijając to wszystko gra kopała dupę i grałem w to jak maniak niczym za starych czasó, walki były przezajebiste, kurwy dodawały smaczku (o te z gęby i te co brały do), karty z panienkami, bijatyki w knajpach, gra w kości.
Gdyby dop[racowaćjątechnicznie gra niemal doskonała.
Wybór pomiędzy złem i większym złem, ja tytułem mego od zawsze zwyczaju, testowałem każdą ścieżkę, co znacznie wydłużało czas przejścia gry.
Motyw zdobywania trofeów i chodzenia z nimi, gra nowatorska można powiedziećpod pewnymi względami i jak na 1 tak dużą produkcję to curva bardzo udana!
Czekam niecierpliwie Wiedźmina 2, a tymczasem muszęsię zmusić do przerwy od WoWa i przejść wersję poprawioną.
P.S. Co do dubbignu to gra była robiona na Polnische market i dubbing do ang wersji, grałem w polską ver ale widziałem urywkami ang, tam to koszmarek był, tłumaczenie niczym panów z TVP 1 i TVP2, jako ciekawostkę dodam, za wielką wodą w kraju wielkiej demokracji i liberalizmu, gra została ocenzurowana i z obrazków i z kurew 😀

PZDR

P.S.2 Gra ktoś w WoWa?