Reply To: Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY Reply To: Battlestar Galactica – SPOILERY

Chcesz? To masz!

http://www.youtube.com/watch?v=odGRSKFFmPc

Mnie się nie podoba. Jeśli to ostatni cylon, to jestem bardzo, bardzo…. zły. Mam takie przeczucie, iż twórcy serii monitorowali dyskusje na temat final five przez pierwsze 6 miesięcy ubiegłego roku i wybrali postać, która była najmniej o to podejrzewana. Oczywiście zaraz posypią się skargi, że w odcinku Tigh me up, tigh me down (1×08??) w ostatniej scenie Baltar śmieje się po przebadaniu Ellen i na pytanie HeadSix odpowiada, że nigdy nie ujawni prawdziwego wyniku, ale to jeszcze nic wielkiego, tym bardziej iż w pierwszej serii oskarzano wszystkich (łacznie z Roslin i Adamami).
W każdym razie po cichu liczyłem, że to Zerek lub Gaeta będa tymi ostatnimi. Wyobrażacie sobie np. mine Felixa, który robi kupa (od 'coup' oczywiście) przeciwko cylonom i 'kolaborantom', a tu nagle okazuje się, że on to ten piąty 🙂

Btw. ostatniego odcinka:

Olmos po zakończeniu wyświetlania pierwszej serii czwartego sezonu, czyli gdzieś w maju 2008 oznajmił, że w drugiej połówce prawie wszyscy giną. Póki co całkiem nieźle się to sprawdza. Z dzisiejszego odcinka możemy dodać poza dwoma buntownikami również Andersa, bo przecie po śmierci Dualli to ostatnia przeszkoda na drodze Kary i małego Adamy do wyra