Reply To: Gyby plakaty filmów mówiły prawdę

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Gyby plakaty filmów mówiły prawdę Reply To: Gyby plakaty filmów mówiły prawdę

Sasquatch
Member

Dyskusja w necie polega obok wypowiadania swoich przekonań, podpieranie się odwołaniem do jakiś źródeł, ale nie ma sensu dyskutować z kimś kto rozmawia jak troll, który na poparcie swojej tezy ma tylko swoje bajki z głowy.

Kłamałeś, że nie ma wystaw i nikt się nie interesuje PSP, a ja ci znalazłem jeden link gdzie jest NIE JEDNA (jak znów kłamiesz) wystawa tylko relacje z blisko 30 wystaw z całego świata.

Jak by ci się chciało to byś wpisał w porządną przeglądarkę a nie tylko gugle znajdziesz wtedy wiele stron (np. kanadyjskich, australijskich, czeskich czy niemieckich) w których to ludzie zachwycają się PSP, opisują historie, kolekcjonują i wymieniają się plakatami itd. itd.
Warto tez przejrzeć grupy dyskusyjne a nie tylko www.

Linkow tu nie będę zamieszczać bo jest ich kadrylion, ale polecam szukać jako np. "Polish posters are inspirations"

Ale ci się nie chciało. Mam doświadczenie w dyskusjach na forach i wiem że gdybym ci nawet znalazł wywiad z jakimś autorytetem światowym na temat kultowosci PSP to z pewnością napisał byś, ze to nie autorytet bo na zdjęciu nie ma beretu więc co to za malarz!

Nudzi mnie taka niemerytoryczna dyskusja, więc OK umówmy się w twoim świecie PSP nie jest klasyka i wzorem (tak samo jak nie ma ani jednej wystawy).