Reply To: Max Payne

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Max Payne Reply To: Max Payne

MIKET
Participant

Część z Was juz pewnie widziala.
Powiem tak – lepsze niz Hitman. Niestety gorsze niz to czego oczekiwalem (czy moze to czym chcialem by to bylo). Ogólnie średnio.

Ale od po kolei.

Poczatkowo karmiono nas klimatowymi trailerami ktore byly calkiem fajne, jednak budzily pewne obawy dot. demonow itp.
Nie bede spoilował tu ale powiem jedno – na szczescie to tylko "metafora", czy po prostu swiat jaki widzi bohater po zazyciu dragow. Czyli duzy odjazd.

Z tym ze…o ile poczatkowo podobał mi sie ten pomysl, to po sansie mialem co do tego mieszane uczucia. Bo chyba to po prostu przerysowano. Przegieto w druga strone. Ok ze ludziom odpie***la po narkusiach, ok, ze robia przez to rozne glupie rzeczy ale chyba przegieto z calym tym widowiskiem. Pomysl ze absolutnie KAZDY ma [u]taka sama[/u] jazde po tych lekach jest troche zbyt…no zbyt oczywisty. Fajniej by bylo jakby to byly duchy a'la to co bylo w "Przepowiedni" – ze niby kazdy cos widzi, niby to samo ale jednak co innego.
Po prostu ma sie wrazenie ze w filmie stworzono narkotyk ktory sprawia ze widzisz demony. za kazdym razem. tak samo. ze szczegółową dokładnoscia.

Co do samej akcji i strzelanin – no fajnie ze nie bylo za duzo bullettime'u. Ale i tak nie bylo rewelacji. Az mnie skrecalo w scenie gdy w Maksymiliana strzela 10 komandosow, i to nie z koltów, a ten jeszcze znajduje luke w ostrzale i biegnie po dokumenty. I wraca!

Scenariusz – …no niby jak w grze…a jednak znacznie uproszczony i nieco skopany. Mogło byc fajniej.

Aktorstwo – Marek mi pasował, fajnie był Maksem, z drugiej strony, szczegolnie Beau Bridges "BB Hensley" – to mi w ogole nie odpowiadał. Mało przekonujący jak dla mnie.

…no zaluje ze nie wyszlo z tego cos lepszego. Choc imho twórcy szli w dobrym kierunku…moze 2 bedzie fajniejsza.