Reply To: Hancock

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Hancock Reply To: Hancock

Sasquatch
Member

Aha czyli do polowy filmu mamy satyre na superhero, a w drugiej ni z gruszki ni z pietruszki typowy superhero move z tradycyjna nawalanka i to babki z facetem. A kisiel byl? hmmm

Jasiu Ciast daj glos bo nie widze tu problemu, jakie jest twoje zdanie?

@Doctor Evil
Rodziciel nauczyl mnie zeby walczyc ze zlem sila i godnoscia osobista. wiec ostatni raz:

Nie mam zamiaru rownac cie z ziemia aleeee…
dalej nie kumsz za przeproszeniem czaczy.

Nie ma nic goszego dla nerda niz ludzie przeszkadzajacy w kinie. fakt. trzeba bylo zwrocic uwage dzieciakom. fakt niezaprzeczalny, ale i tego nie zrobiles. i to nie upowaznia nikogo od jechania ich do patafianow i pedalow.

A na zwrocenie moje uwagi walic pelne nietolerancji bzdetne teorie o tym ze niepelnosprawni powinni siedziec w domu i bo nie maja prawa zyc. Albo twoje slowa ze kalectwo nadrabiaja wkurzaniem innych. Pomysl jak bys nagle ogluchl to co? wqrwial bys otoczenie sama wada? albo z tego powodu stalbys sie wrzodem na tylku spoleczenstwa?

Moje zdanie nie ma nic wspolnego z tzw. "poprawnoscia polityczna". Zrozum w koncu to tacy sami ludzie jak inni. Dobrzy a czasami zli. I o to mi chodzi.

To bylo moje ostatnie slowo w temacie nietolerancji bo mnie JJA wyrwie z korzeniami. I nie prowokowac mnie gdyz mam jak Omnibus IQ 200 😉

di end