Reply To: Hancock

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Hancock Reply To: Hancock

Doctor Evil
Member

Według mnie wcale nie zjebali tej drugiej czesci! Po prostu Ciastu nie przypadło do gustu to, że Hancock też ma uczucia! Ahh ten zimny jak lód, co w sumie pasowałoby do złego Dr.Patafiana.Evila i jego brak tolerancji do gluchoniemych radosnych i pełnych życia dzieci ;(
EDIT
Zwrot akcji był na tyle fascynujący, że na chwile odwrócił moją uwagę od migających przede mną, najwidoczniej zafascynowanych sobą kochasi. W sumie po tym jak okazało się, że Theron była żoną Hancocka chuj czasu (bo jeszcze przed Chrystusem<kurcze nie mówcie, że on istniał>) a to zmieniło trochę charakter produkcji. W tym tkwi "klops" ale nawet głuchoniemych to nie zaciekawiło na tyle żeby przestać. Przepraszam Sasquatchu, wróciłem do tematu jednak przy okazji walnołem leciutkiego spojlerka. Po prostu denerwuje mnie fakt iż źle interpretujesz posty i naprawdę myślałeś, że coś zrobiłem sobie z twoich uwag ;(
Edit 2
Podsumuje to co powiedziałem. Myślę, że zaspokoję JJA 🙂 ( dostał w końcu wiecej konkretów o tej super produkcji ) i Sasquatcha, który pewnie w następnym poście zrówna mnie z ziemia i da upust swoim heroicznym ambicja w obronie niewinnych i bezbronnych.