Reply To: Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!! Reply To: Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

[quote][b]MIKET napisał/a:[/b]
[quote][b]conan prawdziwy napisał/a:[/b]
no to przykro mi, nastepnym razem idzcie na inny film, dopasowany do swojej kategorii wiekowej. [/quote]
czy w ten sposób mam tłumaczyc sobie kazdy film który nie uwazam za "dobry"?? Czy dlatego ze oryginalny Obcy mnie straszył, a avp juz nie to mam mówic sobie ze to nie moja kategoria wiekowa i dlatego film mi sie nie podoba?

[/quote]

a czy tego oryginalnego obcego pierwszy raz widziales tydzien temu ? czy lat temu kilkanascie (lub wiecej) i straszyl Cie wtedy? i wtedy byl dla Ciebie kultem i pozostal do dzis?
gdybyscie powiedzmy 20 lat temu zobaczyli to "nowe gowno o indianie" ? czy bylby to taki straszny syf? czy moze krol VHSu i film ktory sie oglada codziennie?
Ludzie, problem jest jeden z takim kinem "nie mam 13 lat" i tyle. Tak na serio bez czczenia kultem i obiektywnie czy poprzednie czesci byly takie logiczne, sensowne, perfekcyjne, ze swietnymi bluboxami i efektami, bez glupich zartow i banalow ???
Owszem niektorzy czekali na film 20 lat i oczekwiali niemozliwego, jakiegos nadfilmu ktory magicznie da im to samo wrazenie co pierwsze super zagraniczne filmy widziane w zyciu wczasach szarej komunistycznej rzeczywistosci.
Ja na film czekalem moze z 10-15 minut w kinie, przedtem nawet nie chcialo mi sie wszytkich trailerow ogladac, a na samym filmie bawilem sie bardzo dobrze, choc pewnei arcydzielo to nie jest (podobnie jak wiekszosc kultow nad kulty).