Turbo Kid

Tagged: 

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  RUR 3 lat, 11 miesięcy temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor

Niedzwiad Mk.II
    Participant

Ok. Sporo osób nastawiło mnie negatywnie na ten film, a że ostatnio oglądałem dużo podłego crapu (Jurassic World) lub po prostu średnicy (Cooties), zabrałem się za niego ze sporym oporem.
    Na szczęście, jak to mawiają anglo-sasi zza ocena – „It’s the shit!”.
    Film to cudowny hołd dla B-movies z lat 80. Począwszy od wspaniałego electro, po postapo stroje, których nie powstydziłby się lepszy konwent postapo (hehehe, ale serio nie obsysają), przez Michaela Ironside, który odpokutował tutaj swój występ w przechu… Dark Skies.
    Jednak perełką tego małego dzieła było fantastyczne gore. Na małe stópki kosmicznego Jezusa, jakie to było piękne, tak wspaniale przerysowane, malujące uśmiech na mej pulchnej, obrodzonej twarzy…
    I te oczy Laurence Leboeuf…
    Co prawda scenariusz był na poziomie ostatniego Mad Max, tylko z większą ilością dialogów. Ale za to gore i ogólną atmosferę filmu wybaczam.
    Duży props za rowery.

4/5

RUR
    Participant

Zgadzam się w pełni z przedmówcą. Film „przekozacki”. Dla mnie 8/10. Właśnie odsłuchuję ścieżkę dźwiękową 😀

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.