Jurassic World

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Posty
  • #19529
    Badus
    Participant

    Po wielu bojach okazuje się, że dinozaury żyją i film jest już w produkcji. Obraz zmajstruje Colin Trevorrow (specyficzne Safety Not Guaranteed i nic ponadto), a słuchać się go na planie będą Chris Pratt (Star-Lord), Bryce Dallas Howard (Gwen z ostatniego spajdersyfu Raimiego), Irrfan Khan (naukowiec z nowego spajdersyfu), Jake Johnson (New Girl), Ty Simpkins (szczyl z Iron Man 3) i Omar Sy (Bishop z X-Men). Jak więc widać eka dość mocno lubi komiksowe występy, ciekawe na ile polubią się z gadami.
    Fabuła póki co prezentuje się dość prosto – na znanej wyspie w pełni funkcjonuje park rozrywki znany z oryginału. Niestety, kryzys ekonomiczny rzutuje na odpływ klientów, więc kierownictwo postanawia przyciągnąć ich nową atrakcją. Reszty można się domyślać…

    Na SDCC rzucono też plakat

    Premiera 12 lipca 2015

    #19530
    Zyll666
    Participant

    Offtop, oba wymienione spajdersyfy mi się podobały. Trójkę lubiłem najbardziej, bo przy pierwszych dwóch ziewałem, a z nowych wolę dwójkę. Chyba coś ze mną nie tak 🙁

    #22569
    Kaczor
    Participant

    https://www.youtube.com/watch?v=RFinNxS5KN4

    CGI-fest do mnie nie przemawia, wygląda jak każdy generyczny film o potworach. Kurde nawet bramę do parku musieli komputerową zrobić? Do tego durny pomysł z dinozaurami GMO.

    #22580
    Bezel
    Participant

    @Kaczor

    Kurde od pierwszej części Parku Jurajskiego wiadomo, że wszystkie wyhodowane dinozaury to hybrydy, bo do brakujących fragmentów DNA wyekstrahowanych z bursztynów, dodano DNA płazów i gadów.

    Co do samego trailera, mam nadzieję, że zobaczymy fajne widowisko które będzie trzymało poziom.

    #22581
    Badus
    Participant

    Brama nie jest CGI – to makieta. Za to widok za nią już jest wyrenderowany na kompach. W necie już było trochę o tym, że w filmie to ujęcie ma inaczej wyglądać w filmie.
    Zwiastun ssie i obawiam się, że dinozaury mają już końcowy sznyt. Wygląda to wszystko mocno daremnie.

    Ps. Jedyna sympatyczna scena to póki co Star-Lord i tresowane raptory. Powinni zrobić z nich gang motocyklowy ;]

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.