Alternatywa dla Zakazanej :(

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Alternatywa dla Zakazanej :(

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  Badus 1 rok, 2 miesięcy temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #36176

  SnakePlissken
  Participant

  Jako, że redakcja najlepszej strony w internecie niestety opusciła swoich wiernych czytelników chciałbym abyśmy MY: pozostali fani ZP spróbowali spiknąć się w jakiś innych (gorszych) zakątkach internetu. Ja na przykład czasami udzielam się tu: https://naekranie.pl/ pod nickiem Pilssken. Chciałbym aby ekipa Zakazanej ( włącznie z Szanową Redakcją ) znalazła nowe miejsce do wymiany swoich snobistycznych poglądów 🙂

  #36349

  Badus
  Participant

  Alternatywy w polskim internecie raczej brak.

  Z klimatycznych miejsc, to polecam zaglądać na http://opium.org.pl/ przy czym z tego co widzę, to swoją aktywność przenieśli stricte na FB.
  Na NaEkranie zaglądam z doskoku, może raz na tydzień-dwa, bo zarówno wygląd strony to wg mnie porażka użytkowa, a i newsy wolę czytać w oryginale, a nie przemielone na clickbaitowe nagłówki. No i broń boziu zajrzeć tam w komentarze (nie piję do Ciebie 😛 ), bo często można dostać od nich raka.

  Oczywiście jest jeszcze Esensja, ale to jednak trochę inny format, no i ja nie mogę patrzeć na ich serwis, który funkcjonalnie i wizualnie utknął gdzieś w 2001 r.

  Jakiś zbliżony tematycznie serwis, ale anglojęzyczny?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.