CONAN MEGA SERIAL::)

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale CONAN MEGA SERIAL::)

  • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Posty
  • #967
    Plant
    Member

    może czas się pośmiać bo znów powtarzają

    stylistyka jak Xena i Herkules, do tego przypomniałem sobie właśnie o produkcji Robin Hood, Herkules w kosmosie…Andromeda
    na to samo kopyto

    JEZUS…co to za gość ten aktor który odgrywa Conana???

    gumowe miecze, plastikowe zbroje….i kolorki do bólu…do tego teksty i aktorstwo w sumie można śmiało do brazylijskich produkcji dodać..

    MASAKRA co ja mówie….GENIALNE, PRZEWSPANIAŁE, MEGA ORYGINALNE,
    TO JEST DOPIERO PRAWDZIWE OBLICZE CONANA, co tam kinowe oblicza…phi…a jakie panienki! Może czas zrobić przegląd filmowy KONFRONTACJE TAKICH DZIEŁ???

    #968
    Sasquatch
    Member

    To to powtarzaja? a na jakim kanale? Bo pamietam ze ogladalem 🙂

    Do tego co napisales mozna dodac mega fajawa czache co siedziala w kamiennej misie pelnej wody i wrozyla jak dostala diamenty czy rubiny, i druzyne conana:

    karzel co kozikiem i mega stuteczna metoda walki "na mase" powalal najwiekszych mocarzy i dzgal na smierc, murzynie co znal ciosy z karata i gluchoniemym co skakal o tyczce jak malpa w cyrku… 😀

    Najdziwniejsze jest to … ze serial podobal mi sie, lyknalem ta bardziewna stylistyke i ogladalem wiekszosc odcinkow.

    Mam sie teraz wstydzic?

    #969

    jesli chodzi o to

    http://imdb.com/title/tt0120569/

    to nawet zabawne bylo
    ale tak na serio to Ralph Moeller jako aktor do postaci Conana bardzo mi pasowal (nawet bardziej niz Arnold) niestety wcisniety w rama praw seriali byl mocno ograniczony. Ale gdyby mial zagrac w jakiejs mocnej kinowce moglo by byc calkiem ciekawie.

    #970
    Plant
    Member

    14:30 Conan – serial przygodowy USA/Niemcy
    19:00 Conan – serial przygodowy USA/Niemcy
    TELE 5 chyba dzień w dzień::))

    #971
    Plant
    Member
    #972
    John J Adams
    Keymaster

    Kurde widziałem kilka odcinków tylko, ale o ile pamiętam były w mega dechę 🙂

    #983
    Lord New Age
    Participant

    Xena i Herkules to zupelnie inna polka niz ten Conan, prosze nie mieszac klasyki z blotem.

    #987
    garret
    Participant

    Co Wy gadacie, straszne gówno to było. Xena to przy tym rarka

    #992
    Plant
    Member

    z błotem?Xena i Herkules to przy tym amatorka..owszem bohaterowie próbowali być równie przekonujący dawali z siebie wszystko::). ale przecież takiej głębi przekazu, wartości moralnych, siły dramaturgi, akcji, zajefajnych efektów specjalnych nie było nawet w jedynce z Arnoldem. AktorRalph Moeller faktycznie wymiatał 😀 gdyby był film długometrażowy OSCAR MUROWANY

    #993
    Sasquatch
    Member

    Xena i Herkules to jednak inna polka tam gral KROL!!! wyzej jest tylko jego serialowa KULTOWA rola jako [b]Jack Stiles!!![/b]

    Conan to bardziej te dzisiejsze seriale typu nowy Robin Hood. ale chyba jednak lepszy!

    A ze gówno.. No tak! Ale takie fajne gowno 😉

    #994
    Plant
    Member

    KROL był zajefajny tak dobry jak Andromeda

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.