Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Viewing 14 posts - 166 through 179 (of 179 total)
  • Autor
    Posty
  • #5089
    Bezel
    Participant

    Poszukiwana gra na Pegasusa (klon NES). Było się myszom, latało się po domku i uciekało przed kotem (chyba). Charakterystyczne w tej grze były trampoliny które za trzecim odbiciem pękały (i zmieniały kolor).

    #5182
    Ola
    Member

    w sumie stary wątek… ale gra nazywała się Mappy

    #5183
    Bezel
    Participant

    THANK YOU OLA!!!

    #5526
    Lord New Age
    Participant

    Pytanie z innego foruma. Pomożecie?

    [quote]Mam pytanie, jak byłem mały to widziałem film kung-fu w którym bohaterowie zyskiwali super moce (lasery z dłoni czerwone i zielone) po zjedzeniu żaby i węża.
    Ktoś kojarzy ten film? Chciałbym go zobaczyć jeszcze raz i porównać wrażenia (zapewne rozczarować się).[/quote]

    #5527
    John J Adams
    Keymaster

    Znany problem w necie:
    [url]http://www.kungfu-movie-madness.com/unknown1.html[/url]

    #5531
    Peter Blau
    Member

    To ja też może zapytam o coś, bo mnie to męczy od lat.

    Lata 60/70. niemal na pewno radziecki. Pomarańczowa kolorystyka. Kosmonauta ma w rękach taki metal i się weń gapi. Jak raz wygnie – koło. Jak raz wygnie – kwadrat. I tak kilka razy.

    #5565
    Dafne
    Member

    Może ktoś zna tytuł piosenki i wykonawcę pewnego dziwnego i kiczowatego teledysku: facet z długimi czarnymi włosami śpiewa o swojej miłości/fantazjach do komputera (takiego starego blaszaka). Z cech charakterystycznych: tenże komputer(a raczej jego monitor) pali papierosy i ssie palec kolesiowi (albo koleś ssie palec komputera – nie pamiętam). Tak czy inaczej cały klip wali kiczem na kilometr, muzyczka to jakiś mało ambitny popik z lat 80. Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-białej, pojawiają się nawet jakieś dziwne efekty specjalne, przejścia ujęć i w ogóle szał.

    Jeśli chodzi o wykonawcę to wydaje mi się, że koleś nazywa się na literę A, a w tytule jak i refrenie pada "in computer" czy coś w tym guście 😉

    Ktoś kojarzy? Bo mój dr Google nie daje rady odnaleźć tego teledysku…

    #5660
    smutny
    Member

    Szukam serialu – chyba z lat 90tych o mężczyźnie, o którym wszyscy nagle zapomnieli.

    #5661
    Lord New Age
    Participant

    O fotografie? Który został zapomniany za zrobienia zdjęcia egzekucji "gdzieś w Ameryce Południowej" ?

    #5662
    KoKlusz
    Participant

    @smutny & @Lord New Age

    To chyba to:
    http://www.imdb.com/title/tt0112104/

    #5667
    smutny
    Member

    Tak. Dzięki wielkie. Uratowaliście kolejnego człowieka od głowieniem się nad ta zagadka przez następne lata.

    #28185
    Bezel
    Participant

    Poszukuje amerykańskiego serialu SF który kiedyś oglądałem na Canal +.
    Fabuła opisuje historię przykładnego ojca i męża który ginie (granego chyba przez Johna Goodmana) w wypadku samochodowym. Jego mózg jest potem trzymany w słoju i dostaje propozycję nie do odrzucenia – jeżeli zgodzi się pracować dla rządu otrzyma nowe ciało. Facet się zgadza i wraz z nowym ciałem otrzymuje super moce jak choćby super siłę i super szybkość.

    Utkwiła mi w pamięci taka scena, jak facet będą już w super ciele jedzie samochodem na tylnym siedzeniu wraz z murzynem z rządu i patrzy na samolot przez szybę. Pyta murzyna czy potrafi latać. Murzyn odpowiada, że jego ciało to wynik wielu lat pracy i wydanych milionów dolarów, ale nikt nie pomyślał, żeby wsadzić mu do tyłka silnik odrzutowy. 😀

    #28250
    Niedzwiad Mk.II
    Participant
    #28253
    Bezel
    Participant

    Dzięki

Viewing 14 posts - 166 through 179 (of 179 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.