Farscape

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Farscape

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Posty
  • #948
    Plant
    Member

    http://farscape.borderline-angel.com/
    http://www.farwhat.com/
    http://farscape.wikia.com/wiki/Category:Characters
    http://www.scifi.com/farscape/main.html

    właściwie to za całością Henson studio ..zresztą po charakteryzacji, kolorach, i kukiełkach widać było…ale sympatyczna rzecz.
    Potem ekipa przeniosla się do STAR GATE tak coś widziałem, no przynajmniej dwie osoby.
    Cztery sezony…

    fajna opowieść choć w niektórych momentach miałem wątpliwości

    a bohaterowie? Chiana była fajna…KDargo przypominał Chewbacce no takie mam skojarzenia, Rygel wkurzał
    PeaceKeeper Wars zacny

    #950

    jak dla mnie jeden z najlepszych seriali i moich ulubionych. Faktycznie moze jednak dosc nietypowy i zdania zapewne sa podzielone. Bardzo fajny technicznie – super kukielki – wreszcie nie kazdy obcy wyglada jak czlowiek z wielkim gumowym absurdalnym ryjem. Chyba najlepsze jak dotad wyjasnienie "dlaczego kurde wszyscy mowia po angielsku w calym kosmosie" 😉 . Swietne 2 lub 3 odcinkowe mini sagi – zwykle z totalna epa.
    itd…
    Peacekeeper Wars troche szkoda ze nie bylo pelnego 5 sezonu, ale i tak bylo super (choc szkoda ze niektore watki troche za szybko musieli wyjasnic i zamknac w kilku slowach).

    #952
    garret
    Participant

    najlepszy serial swiata

    #953
    watson
    Participant

    Nie sposób się nie zgodzic.

    #955
    szalonyKP
    Member

    +1 farscape to debesciak.

    #956
    John J Adams
    Keymaster

    So say we all.
    I na długo przed BSG wprowadził grzeczną wersję Fuck.

    #1019

    wprowadzil nawet kilka "grzecznych" wersji brzydkich wyrazow 😉
    dren, frell, tralk… i jeszcze sporo innych fajnych okreslen 😉
    – dziwne tylko ze te cudowne mikroby translacyjne ich nie tlumaczyly, a tlumaczyly wszytsko inne 😉 moze to byly grzeczne mikroby?

    #1030
    Krusty
    Member

    Pewnie Yale te mikroby kończyły a sam serial świetny i ten mój ulubiony duet Winona i John to dopiero była para.

    #1035

    pochodzenie winnony ponoc bylo wyjasnione w gierce, niestety mimo ze probowalem grac to dosc szybko odpadlem – gierka nie byla jednak tak fajna jak serial.
    Moze ktos zna historie zdobycia winnony dokladniej?

    #1036
    garret
    Participant

    chyba all o winonie, milo bylo sobie przypomniec

    http://www.watchfarscape.com/forums/archive/index.php/t-13989.html

    #1134
    merle
    Member

    ok ok…
    zachwalane , zachwalane było w wielu miejscach..
    więc obejrzałem z 6 odcinków
    i pytam o co chodzi ??
    czy to sie jakoś diametralnie rozkręca albo nabiera metafizycznej sily?
    czy moze ze mną cos jest nie tak?

    najlepszy serial świata pff… jak to sie ma do Firefly?
    bo po 6 odcinkach czuje ziejący od tego kicz, ale niestety nie tak wysublimowany i genialny jak w firefly, tylko mocno przytłaczający

    mam pytanie: dla czego Farscape jest najlepszym serialem swiata?
    bo próbuje to jakoś ogarnąć

    jeszcze jakiś czas temu drapałem sie mocno w głowę, dla czego Supernatural ma takie oceny i jest tak zachwalany
    po kilku odcinkach wydawał się serialem do obejrzenia przy jedzeniu
    niezłe momenty i smaczki ale też i głupoty , ogólnie przyjemnie ale bez wielkich aspiracji
    po obejrzeniu całości chylę czoła przed twórcami, bo nie widziałem jeszcze serialu o takim progresie jakościowym , rzekłbym nawet ,że 1 seozon można obejrzeć tylko po to zeby mieć jakieś wprowadzenie do postaci i historii ,bo 2 sezon to juz inna jakościowo bajka

    dopiero później można też wyraźniej zauważyć, ze ten serial nie tyle jest serialem z jakąś tam fabułą, ale tez, a może nawet przede wszystkim pomnikiem klasyki horroru ,s-f i muzyki

    #1138
    garret
    Participant

    powiedzmy ze tajemnica tkwi w "progresie jakosciowym" 🙂

    #1140

    farscape jest fajne jako serial – jako calosc – opowiada jakas historie zamyka ja w miare sensownie itd… z jednej strony to zaleta, ale np odcinki wyrwane z kontekstu sa bez sensu, a ogladniecie kilku pierwszych tez raczej nie mowi jaki jest caly serial. no i mimo wszystko serial jest nietypowy, nie kazdemu sie spodoba, ale to nie koniecznie znaczy ze jest zly, wrecz przeciwnie 😛

    a sila Firefly prawdopodobnie wynika z tego urwania, wyobrazamy sobie: ale sie super zaczelo, ach co by bylo dalej… jakby bylo dalej tak jak w kinowce… to bylo by raczej kiepsko (ja bylem filmem bardzo rozczarowany)

    #1392
    Alicja
    Participant

    Od 29 maja, na AXN Sci Fi mają zacząć dawać Farscape'a – jupi! 🙂 Chętnie sobie przypomnę 🙂

    #3821
    Yans
    Member

    Zacząłem oglądać FARSCAPE'a, rychło w czas ale w końcu 🙂 Obejrzalem 4 odcinki 1 sezonu i mam trochę mieszane uczucia ale chyba nawet mi się podoba. Jak to wygląda dalej jakościowo czy robi się bardziej Muppet Show czy jednak idzie w klimaty Firefly'a ???!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.