The Eye

  • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Posty
  • #817
    MIKET
    Participant

    Swiezo po seansie. Zadna rewelacja, dostalem dokladnie to czego sie spodziewalem. Jak dla mnie kolejny film z kategorii "odnajdz ciało, wszystko naprawisz", z delikatna zmianą, mało straszny (no ok, jak tam nagle wyskoczyl w ktoryms momencie to lekko sie wzdrygnalem…) i w ogole juz taki…temat oklepany, choc moze nie doslownie.

    "Przepowiednia" z Richardem Gere'm fajniejsza.

    #820
    M
    Member

    A japoński oryginał widziałeś?

    #821
    MIKET
    Participant

    Nie – mowie tu o wersji z Alba, podejrzewam ze japonska zrobilaby na mnie wieksze wrazenie (pomijajac ten przyklad, uwazam ze japonskie oryinalne wersje sa lepsze od amerykanskic remakeow…

    #822
    M
    Member

    Japoński "The Eye" też leci w kinach (bo oczywiście w kinie widziałeś :p)

    #829
    MIKET
    Participant

    w sensie ze obecnie mozna w kinie japonska obejrzec??:| chetnie bym obejrzal ale w Pzn z tego co wiem to nie ma…choc moge sie mylic.

    #1263
    witoldus
    Participant

    Już od jakiegoś roku przymierzam się do obejrzenia oryginału,który pokrył się kurzem,gdzieś na półce.A co do "nagle wyskoczył" to kiedyś oglądałem The Grudge na kompie i w momencie,gdy w pierwszych minutach filmu coś wyskoczyło to zabrakło prądu na osiedlu,pecet się wyłączył a ja miałem lekkiego cykora.
    M.——>Oryginalny The Eye(Jian gui)z roku 2002 to produkcja z Hongkongu w reżyserii Oxide'a i Danny'ego Pangów.Wlaśnie obejrzałem i polecam!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.