FITNA

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry FITNA

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Atue
    Participant

Być może słyszeliście o filmie krótkometrażowym zatytułowanym FITNA. Tematyka film porusza problem Koranu i Islamskiego zagrożenia dla Demokracji Europejskiej. Reżyser (Geert Wilders) ma już przyobiecaną dekapitację jak tylko znajdzie się w zasięgu fanatyków.

Filmik ostatnio borykał się z masą problemów bo nikt nie chciał się narażać i umieszczać go na serwerach. Są jednak serwisy, które nie boją się korzystać z dobrodziejstw wolności słowa. Live-leak udostępnił swoje serwery, dzięki czemu wykazał się niezwykła odwagą. Filmik miał premierę 4 godziny temu. W tym czasie zdążyło go już obejrzeć aż 2,5 miliona zainteresowanych. Serwis musiał także wyłączyć kilka funkcji bo lawinowo zwiększył im się ruch oraz ataki.

Filmik można zobaczyć tutaj:

[url]http://www.liveleak.com/view?i=7d9_1206624103[/url]

M
    Member

Wiki says: Geert Wilders to nie reżyser tylko duński polityk 😉

Atue
    Participant

Ok, może źle zbudowałem zdanie. Chodziło mi o reżysera tego filmu.

MIKET
    Participant

Ciekawa sprawa z tym filmikiem, mozna powiedziec ze nie ma w nim 100% racji ale wydaje mi sie iz niektore z powiedzianych rzeczy mają pewien sens, choc jak mowie – nie nalezy raczej brac tego w 100% i tak tez ja tego nie odbieram bo chwilami to przesada. Na samym youtubie mozna znalezc mnóstwo filmikow-odpowiedzi do FITNY.
    polecam jeszcze to (ciekawie sie wypowiada):

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.