Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 155 total)
  • Autor
    Krusty
    Member

The God is the final.

garret
    Participant

Wyglada na to, że Stary ma rację. Swoją drogą skoro była cala planeta to dlaczego nie moze pojawic sie nagle 6 czy 7.

Wracajac do najmnocniejszej sceny odcinka znowu wróciło to do mnie ze nienawidze BSG.

Czy wy oglądacie ostatnie odcinki BSG? Przecież to co się teraz dzieje jasno dowodzi, że nawet czwarty sezon serialu może trzymać w porządnym napięciu. Właśnie obejrzałem 4×13 i zastanawiam się co zrobić, zeby skrócić czekanie na następny. Oczywiście wiadomo jak bieżące sprawy na BSG się zakończą, ale promo następnego odcinka wskazuje, że nie będzie łatwo.

http://www.youtube.com/watch?v=PCvFaJvQ8XA

Ragnus
    Participant

Dzisiejszy odcinek zdecydowanie wgniata w ziemię i to mocno. Nie wiem jak wytrzymać do następnego sobotniego poranka…

Atue
    Participant

Dobre było tylko że jest to repeta z potyczki między cylonami. Ciekawe to będzie.

jgnt
    Participant

Przez ten granat mało sie nie posrałem, ale promo i melisa troche pomogły.

Ragnus
    Participant

Granat okazał się zwykłym ogłuszajacym. Trik z rozstrzelaniem Adamy trochę na siłę, chyba tylko po to by w promosach to pokazywać. Niemniej sam odcinek bardzo dobry, może prócz ultra szczęśliwej końcówki.

Nie oglądającie zapowiedzi kolejnego odcinka. Takich spoilerów to jeszcze chyba nie było.

Atue
    Participant

Hej ale link do tej zapowiedzi by się przydał 😉

Odcinek miał większy potencjał i rzeczywiście zakończenie troszkę zbyt cukierkowe.

Chcesz? To masz!

http://www.youtube.com/watch?v=odGRSKFFmPc

Mnie się nie podoba. Jeśli to ostatni cylon, to jestem bardzo, bardzo…. zły. Mam takie przeczucie, iż twórcy serii monitorowali dyskusje na temat final five przez pierwsze 6 miesięcy ubiegłego roku i wybrali postać, która była najmniej o to podejrzewana. Oczywiście zaraz posypią się skargi, że w odcinku Tigh me up, tigh me down (1×08??) w ostatniej scenie Baltar śmieje się po przebadaniu Ellen i na pytanie HeadSix odpowiada, że nigdy nie ujawni prawdziwego wyniku, ale to jeszcze nic wielkiego, tym bardziej iż w pierwszej serii oskarzano wszystkich (łacznie z Roslin i Adamami).
    W każdym razie po cichu liczyłem, że to Zerek lub Gaeta będa tymi ostatnimi. Wyobrażacie sobie np. mine Felixa, który robi kupa (od 'coup' oczywiście) przeciwko cylonom i 'kolaborantom', a tu nagle okazuje się, że on to ten piąty 🙂

Btw. ostatniego odcinka:

Olmos po zakończeniu wyświetlania pierwszej serii czwartego sezonu, czyli gdzieś w maju 2008 oznajmił, że w drugiej połówce prawie wszyscy giną. Póki co całkiem nieźle się to sprawdza. Z dzisiejszego odcinka możemy dodać poza dwoma buntownikami również Andersa, bo przecie po śmierci Dualli to ostatnia przeszkoda na drodze Kary i małego Adamy do wyra

Ragnus
    Participant

http://www.youtube.com/watch?v=wbC4KkAUiL8 to jeszcze kanadyjskie do kompletu. Gdzieś usłyszałem, że ponoć cały serial ma przeżyć tylko jedna osoba, ale to by było chyba zbyt dołujące zakończenie i raczej okaże się nieprawdziwe.
    Jak na razie to spodziewam się raczej sojuszu ludzi i cylonów odnalezienia nowej planety na której znowu ludzie i Bogowie będą razem, a potem rozłam, ucieczka nowe kolonie i tak dalej 🙂

***** 🙂 100 post w dziale BSG 🙂 ***********

Co prawda bieżącego odcinka jeszcze nie widziałem, lecz już teraz wrzucam promo do następnego – 4×15 DeadLock

http://www.youtube.com/watch?v=dyT1GqBhiMg

Naturalnie liczę, iż kolega Ragnus tradycyjnie wstawi 'kanadyjski odpowiednik' mojego linka.

Ragnus
    Participant

Poki co to ten zwiastun chyba jeszcze sie nie ukazal. Ogladalem odcinek z malym opoznieniem, ale musze powiedziec, ze jest on przefonomenalny :). Odpowiedzi, ktore sie pojawily satysfakcjonuja mnie ogromnie i teraz zostaje tylko czekac na reszte.

Rif Starfire
    Participant

Yep, nareszcie kawa na ławę, może nie w całości, ale wystarczająco satysfakcjonująco. Są luki, które mam nadzieje, że uzupełnią. Przypuszczam, że opowieść była zaskoczeniem dla wszystkich.

Sasquatch
    Member

Panowie, byście sprzedali MEGA SPOJLERA, skończyłem na 2 i 1/2 sezonu dalej mnie nie wciągnęło, ale zapodajcie o co było kaman, jak to się zakończyło choćby w krótkich żołnierskich słowach.

Ragnus
    Participant

Na końcu 3 sezonu poznajemy 4 z ostatnich Cylonów – każdy z nich pełni dość ważną rolę we flocie, żaden nie wie, że jest Cylonem. W połowie 4 sezonu odnajdują Ziemię i dowiadują się kto jest ostatnim Cylonem. W 3/4 4 sezonu czyli ostatni odcinek zostaliśmy zasypani wiadomościami skąd się dokładnie wzięły ludzkie modele Cylonów, można domyślać się już sposobu w jaki powstały metalowe oraz dlaczego wybuchła druga wojna. A także wytłumaczone jest co nieco o 5 finałowych Cylonów. Więcej pisać czy może wolisz sam obejrzeć :).

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.