Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY

  • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 151 through 155 (of 155 total)
  • Autor
    Posty
  • #4468
    Ragnus
    Participant

    W zapowiedziach pojawił się właśnie drugi dodatek do plaszówki BSG http://new.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1696 z tytułem nawiązującym do fenomenalnego odcinka Exodus. Choć tak naprawdę wątek z tego odcinka był już w pierwszym dodatku to sama gra może znowu zyskać na atrakcyjności.

    #4469
    Carbon Unit
    Member

    @Lord New Age
    Niestety nie Ty ostatni, a ja 😀 BSG w całości przez wakacje zlukałem, razem z filmami, tylko webisody mi zostały, za późno je odkryłem, a oglądanie ich po całym serialu i filmie tak nie chciało mi się już.
    Nie będę się dużo rozpisywać, jeden z najlepszych seriali SF a i jako film mógłby być w czołówce, jeśli chodzi o CGI to lepszego nie ma, zresztą budżetowo też chyba na 1 miejscu, a już na pewno wtedy co powstawał, nie będę grzebał teraz po necie, ale coś mi się kojarzy, że sam pilot koło 20M$ kosztował toteż musiało wyglądać.
    Teraz Caprice czas zacząć widocznie.

    #5130
    Ragnus
    Participant
    #5131
    Carbon Unit
    Member

    Jak wam dalej mało BSG i do tego nie lubicie za bardzo żyć, to zawsze jest to:

    [url]http://eu4.battlestar-galactica.bigpoint.com/?lang=en[/url]
    To akurat z serwera gdzie sam wbiłem, są pewnie też polskie, ale kto by po polskiemu grać chciał.

    #5158
    Bezel
    Participant

    Jako ostatni nerd zacząłem oglądać BSG. Jestem aktualnie na początku drugiego sezonu i muszę przyznać że serial ssie. Wielkim bólem było wytrzymać pilota ale udało się. Nie wiem kto ściągał od kogo ale klimatem zalatuje trochę grą Homeworld (motyw powrotu na ojczystą planetę) oraz wątki mistyczno-religijne (co w produkcjach typu S-F uwielbiam). Jak narazie (tak wnioskuję) cyloni (notorycznie nazywam ich w myślach cyklonami) rozwalili ludzi ze względów czysto religijnych (krucjata maszyn?). Trochę dziwi mnie zachowanie "ludzkich cylonów" – raz pomagają bohaterom, raz dokonują sabotażów na statku. Wydaje mi się że skoro cyloni to maszyny (oprócz ludzkich cylonów) powinni działać logicznie z jakąś nadrzędną dyrektywą (typu zabić innowierców). Ale mimo wszystko produkcja jest super. 🙂

Viewing 5 posts - 151 through 155 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.