300: Rise of an Empire

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy 300: Rise of an Empire

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    M
    Member

Zwiastun niepotrzebnej kontynuacji "300":

[url]http://www.youtube.com/watch?v=2zqy21Z29ps[/url]

Zyll666
    Participant

Czy mi się wydaje, czy styl graficzny jedynki poszedł w pizdu na rzecz randomowego CG ?

CallmeSnake
    Member

Hmmm… Ciekawe czy pazerni goście z Hollywood " z cygarami w twarzy", którzy wyłożyli kasę na powstanie tego filmu w ogóle wiedzą o czym jest "300" ( oryginał ) i co podobało się ludziom w tym filmie najbardziej, bo wydaje mi się, że uznali że skoro dadzą w dwójce od chooja CGI i przemoc do bedzie dobrze i film sie sprzeda :/

Red
    Participant

Serial[i] Spartakus[/i] ma duże grono fanów (i wzorował się częściowo na stylu 300), tak więc płyną na fali:). Myślałem że ten film miał być prequelem i że utknął w development hell, a tu taki zonk. Ogólnie to pod względem kult kadrów oryginał wygrywa, tutaj widzę mieszankę 300 i Gniewu Tytanów.

Badus
    Participant

[quote][b]CallmeSnake napisał/a:[/b]
    co podobało się ludziom w tym filmie najbardziej[/quote]

Spocone męskie ciała prosto z siłowni? ;] Na "300" byłem w kinie i film nie miał do zaoferowania nic poza ładnymi obrazkami. Nie wiem po jaką cholerę komuś chciało się robić sequel/prequel/spinoff/cokolwiek.

CallmeSnake
    Member

Hmmm…. Szczerze nie wiem jak dużą część odbiorców filmu stanowił elektorat Ruchu Palikota ale mi w tym filmie podobała się głównie fabuła typu: "idziemy na pewną śmierć przez jakiegoś pajaca bo musimy ale przynajmniej zginiemy koorwa z godnością" 🙂

Badus
    Participant

To tam była jakaś fabuła poza randomowymi fajtami, spoconymi klatami i nagimi laskami? Cholera, ale musiałem z wrażenia odpłynąć w kinie 😉

CallmeSnake
    Member

To tam były nagie laski? No nie wiem czy "leonidasowa" była goła i czy kwalifikuje się do miana laski? Hmmm…:)

Bezel
    Participant

[quote][b]CallmeSnake napisał/a:[/b]
    To tam były nagie laski? No nie wiem czy "leonidasowa" była goła i czy kwalifikuje się do miana laski? Hmmm…:)[/quote]

Była goła. 🙂

CallmeSnake
    Member

Nie widziałem "futerka" więc dla mnie to się nie liczy.:)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.