FIREFLY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale FIREFLY

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Autor
    garret
    Participant

Twórcy z rozbrajającą szczerością podali jak dobrze pamiętam 3 powody dla których seria padła:

– amerykański widz okazał się za głupi
    – brak obcych
    – za drogo

I wogóle co to za serial bez jaskiń i lasek w dekoltach do pępka.

Co zresztą napisał już wyżej conan prawdziwy. Wychodzi też na to, że inny fantastyczny moim zdaniem serial Farscape miał dużo szczęścia, że pociągnął 4 sezony po 1 mocno przeciętnym.

Na otarcie przysłowiowych łez pozostaje teraz serial Chuck gdzie Baldwin w sumie gra wciąż tą samą postać 🙂

witoldus
    Participant

Powody nr 1 i 2 upadku serialu mogę zrozumiec,ale nr 3 to dla mnie kompletna bzdura w przypadku USA,gdzie na wiele durnych produkcji wydaje sie masę kasy!

Krusty
    Member

Powód jest prosty puszczali go na FOX-ie a tam mają specyjalny oddział który kasuje co ambitniejsze produkcje, patrz Futurama(komandorze wciąż pamiętam recenzję filmu i nie wybaczę).

garret
    Participant

Ale widac w innych, durnych produkcjach zainwestowana kasa sie zwraca 🙂

Krusty
    Member

Kasa nie jest tak dużym problemem, problemem tego serialu było to że nigdy nie miał on poparcia stacji i z góry skazany był na pożarcie vide puszczanie odcinków w złej kolejności i kretyńskiej porze, coś jak tvn do kwadratu

Krusty
    Member

Kasa nie jest tak dużym problemem, problemem tego serialu było to że nigdy nie miał on poparcia stacji i z góry skazany był na pożarcie vide puszczanie odcinków w złej kolejności i kretyńskiej porze, coś jak tvn do kwadratu

witoldus
    Participant

Przez takie zagrywki stacji cierpieli i cierpią nadal fani serialu,który był świetny a szybko został zakończony.

admat
    Member

A tu petycja, można się wpisać:
    http://www.petitionspot.com/petitions/revivefirefly

witoldus
    Participant

Dzięki admat na pewno się wpiszę!

Plant
    Member

Generalnie REWELACJA tak Han Solo chyba działał…kino mi się podobało właściwie to mnie natchnęło do zakupu całego serialu w niemczech. Co dziwne były pamiętam w sklepach dwie wersje, jakieś samotne odcinki których nie można było skompletować i box z całością. Jakby różni dystrybutorzy czy co…

John J Adams
    Keymaster

Jest jeden set (14 odcinków) który właściwie ogarnia wszystko. Wczoraj akurat zaczęliśmy oglądać.
    Z ekstrasów: komentarz do każdego odcinka, makingofik, 4 wycięte sceny.

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.