Arthur C. Clarke nie żyje.

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Arthur C. Clarke nie żyje.

  • This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Posty
  • #589
    Atue
    Participant

    Współautor scenariusza do Odyseji Kosmicznej 2001 zmarł dzisiaj w wieku 90 lat.

    Wielka starta.

    #590
    koalasmuck
    Member

    Biedny Arthur

    #592

    w podstawowce mega sie podniecalem Jego ksiazkami. Szkoda ze nie dozyl takich kosmicznych czasow jak opisywal 🙁

    #593
    John J Adams
    Keymaster

    Ale z Tajemniczego Świata pamiętam, że wymyślił TV SAT. Ciekaw jestem, czy do końca był dumny z tego wynalazku…

    #612

    tak mi sie rpzypomnial "tajemniczy swiat…" to kurcze tam chyab pierwszy raz spotkalem sie z mega kultem "krysztalowej czaszki" – jakby nie patrzec teraz bardzo na czasie. jak sobie przypomne podniete jaka wtedy robila tajemnica krysztalowej czaszki to obawiam sie ze wporownaiu z tym to co zobaczymy w IJ4 mzoe byc dosc slabe.

    #614
    lobo
    Participant

    R.I.P

    #629
    prabab
    Participant

    Shit happens.

    Ale nic mnie nie załamie tak, jak zgon Zajdla… Od grubo ponad 20 lat się otrząsnąć nie mogę… For Christ sake, czy jego naprawdę nie dało się jakoś ratować? :/

    #654
    szalonyKP
    Member

    :((((

    #656
    koalasmuck
    Member

    aż złapałem motywację, żeby przeczytać Koniec Dzieciństwa, który się u mnie kurzy na półce od 8 lat xD

    #659
    witoldus
    Participant

    Lubie kilka z jego powieści,szczególnie Odyseję Kosmiczną i Kowbojów Oceanu…trudno mi uwierzyc,że nie ma go wśród nas 🙁

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.