John Carter

  • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Posty
  • #5427
    podloopom
    Member

    Pierwszy raz w życiu zasnąłem w kinie.

    Omijać to gówno szerokim łukiem.

    #5428
    Gordon
    Member

    No ja aż tak krytyczny nie będę, ale obawy że to spieprzą się potwierdziły. To że Bird zrobił niezły film aktorski, nie oznacza że każdy reżyser od bajek to potrafi. Zastanawiam się co przyświecało wytwórni że powierzyła film o takim budżecie gościowi bez żadnego doświadczenia w pracy z aktorami. Bo moim zdaniem to właśnie on swoją reżyserką i montażem położył sprawę. Reszta jest może bez rewelacji, ale przynajmniej przyzwoita.

    #5429
    garret
    Participant

    Nie obejrzę, nie chcę psuć wspomnień z lektury za gówniarza.

    #5430
    podloopom
    Member

    w tym filmie absolutnie nic się nie klei

    – fabuła sprawia wrażenie jakby powstawała podczas montażu
    – powiedzieć "drewno" o konstrukcji bohaterów i ich aktorstwie do komplement
    – scena w której JC walczy z marsjanyma i od czasu do czasu wiadać retrospekcje z jego tragicznej przeszłości zamiast współczucia wywołuje torsje

    tak jakoś w ogóle "John Carter" to dno – na ekranie działo się dużo, kolorowo i głośno a ja tylko czekałem kiedy przestanie

    #5444
    rybb
    Member

    pieprzycie jak potłuczeni, dobra zabawa, na podstawie dobrej książki, mogłoby być lepiej gdyby film powstał kilkanaście lat temu a Cartera zagrał Harrison Ford, ale i tak nie narzekałbym i nie wymądrzał się zbytnio, ja obejrzę z chęcią jeszcze raz, pośmieje się, palnę do tego piwko i nie będę sobie psuł faktu, że potrafię się rozsmakować i rozmarzyć w czymś co ktoś inny ma najwyraźniej za gówno i jeszcze robi z tego hece na forum.:@

    #5445
    Carbon Unit
    Member

    A ja poczekam aż w największej wypożyczalni się pojawi BRRIP i rozstrzygnę spory 😀

    #5467
    Zonbie
    Participant

    Ehhh za księżniczką w ogień bym skoczył :D.

    #5501
    Bezel
    Participant

    Zajebisty film! Strasznie mi się podobał, chociaż akcja dzieje się trochę za szybko – brakowało trochę scen w których można było widzowi wytłumaczyć o co chodzi w filmie. Dużo akcji, piękne zdjęcia Marsa (oczywiście krajobrazów które udają Marsa :)) i naprawdę piękna księżniczka.

    #5502
    witoldus
    Participant

    Księżniczka Marsa(2009)reż.Mark Atkins prod.USA to było prawdziwe g… John Carter nie jest idealny,ale też i nie najgorszy.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.