Alcatraz

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Alcatraz

• This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor
    Zoidberg
    Member

[i]Okryte ponurą sławą więzienie na wyspie Alcatraz oficjalnie zamknięto w 1963 r. ze względu na wysokie koszty i wady konstrukcyjne. Najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców w USA oficjalnie przeniesiono z wyspy. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie miało miejsca. Niespodziewane zwroty akcji, fascynujące tajemnice i przenikające się rzeczywistości [/i]- czyli kolejny serial, może nie tyle Abramsa co z jego stajni współpracowników od Lostów. Na razie widziałem 3 odcinki i nawet daję radę, co prawda te 3 obejrzane to niby taki procedural z podróżą w czasie (?) i ściganiem freaków ale coś jest na rzeczy bo oglada się bez zgrzytania zębów. Jorge Garcia jest spoko, główna lasia z Sons of anarchy również ujdzie no i jest sam Sam Neil.
    Swoja drogą ostatnio zaczeło mnie wkurzać pakowanie przez amerykańców do każdego filmu/serialu traktujacego o fantastyce jakiegoś nerda- to już nudne:(
    W porównaniu z drugą serialową propozycją Foxa czyli Terra Novą, wygrywa na całej linii. Należy mieć tylko nadzieje, że nie zrobią z tego kupsztala przeciagajac go nadmiernie jak z Zagubionymi.
    Stary jak świat trailer [url]http://www.youtube.com/watch?v=Fjc0K_0O2ig[/url]

Gordon
    Member

Obejrzałem pilota i raczej nie zachęca, może się złamię i dam jeszcze jedną szansę. Tak zrobiłem z Terra Nova i gorzko żałuję – tyle kasy a taka nędza

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.