River – Rzeka 2012

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale River – Rzeka 2012

  • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Posty
  • #5369
    Bezel
    Participant

    Można powiedzieć że Rzeka to totalna zrzynka z Lost Zagubienie – dżungla, jakiś duchy, zjawiska paranormalne itp. Tyle że Lost zwodził widzów przez 6 sezonów, niczego nie wyjaśniając w finale. Tutaj jest inaczej od razu dowiadujemy się o tajemniczym źródle w lasach Amazonii, które zakłóca prawa fizyki (jak usłyszałem to wyjaśnienie to od razu wiedziałem że to jest mój serial).

    Atmosfera jak dla mnie majstersztyk. Serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka i mam nadzieję że będzie coraz lepiej. Jako że nie przepadam za horrorami (of coz poza Alien-em), ponieważ straszenie mnie sztuczną krwią i flakami nie robi na mnie wrażenia (przelało morze krwi w FPS-ach) ten serial kupił mnie od razu, klimatem zagrożenia, niepewności, montażem, zdjęciami itd. W pierwszym odcinku dzieje się tyle, że powolni naprawdę zaczynam wierzyć w duchy.

    Pewnie można się przyczepić że lasy tropikalne wyglądają trochę inaczej (jakie kurwa polany?), ale i tak jest moc. Jak zobaczyłem akcje z małpą to myślałem że posram się ze strachu, dawno żadna scena w serialu czy w filmie tak mnie nie wystraszyła. Serial naprawdę potrafi przestraszyć.
    Naprawdę polecam ten serial fanom horrorów które straszą atmosferą ciągłego zagrożenia i tej prawdziwej ciemności która skrywa nasze koszmary.

    #5373
    Godfucker
    Member

    Fajny serial! Na razie tylko 3 odc, ale jest potencjał (chociaż zbytnio się nie napalam). Dobrze by było gdyby nie spieprzyli tego jak LOSTów.:@

    #5377
    merle
    Member

    Najlepsze jak synalek po akcji z 1 odcinka ,z trumienką i zamykaniem w niej ducha chcącego skrzywdzić załogę, w 2 odcinku stwierdza ,że ciężko jest mu uwierzyć w ducha dziewczynki pałętającego sie po dżungli, a tym bardziej takiego co chce ich skrzywdzić
    😮

    #5378
    Gordon
    Member

    A mnie się nie podoba. Paradokument może sprawdził się w REC czy w BWP, ale w sytuacji gdy na ekranie widzimy mordy znane nam już innych seriali konwencja nibydokumentalna wygląda co najmniej dziwnie, zalatuje sztucznością i w ogóle tego nie kupuję.
    A poza tym jakieś to wszystko sztuczne i drewniane. Nie polecam
    😐

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.