BW 1920?

  • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Posty
  • #5205
    Lord New Age
    Participant

    Widział już ktoś najnowszy musical Hofandera?

    #5206
    Carbon Unit
    Member

    No chyba nikt poważny nawet za darmo tego nie będzie oglądał, a może się mylę? 🙂
    Widziałem jakiś wywiad Raczka w tv z jakimś producentem tego czy coś, jak tamten jegomość zachwalał 3D i opowiadał, że lepiej to wygląda niż w amerykańskich produkcjach, to mi wystarczyło za wszystko o tym filmie 🙂

    #5209

    No właśnie ja bym chciał jakąś poważną recenzje tego przeczytać… Nie to, że się rozpędzam iść z własnej woli, ale będę musiał iść dla towarzystwa, no i nie wiem ile się napić przed tym filmem. Generalnie po trailerach, Pani Nataszy i konikach, boję się choroby alkoholowej…

    #5210
    LonginusJB
    Member

    [quote][b]Carbon Unit napisał/a:[/b]
    No chyba nikt poważny nawet za darmo tego nie będzie oglądał, a może się mylę? 🙂
    Widziałem jakiś wywiad Raczka w tv z jakimś producentem tego czy coś, jak tamten jegomość zachwalał 3D i opowiadał, że lepiej to wygląda niż w amerykańskich produkcjach, to mi wystarczyło za wszystko o tym filmie :)[/quote]

    To nie był "jakiś producent", tylko Sławomir Idziak – autor zdjęć do tego filmu, który kilka lat temu odebrał Oscara za operatorkę w "Black Hawk Down".
    Raczek zadawał mu baaardzo tendencyjne pytania, a ten, jak na zawodowca przystało, w większości całkiem dobrze się wybronił. Choć nie za każdym razem ;]

    #5211
    Carbon Unit
    Member

    @LonginusJB
    Teraz wszystko pasuje, czemu tam ciągłe porównywania do Black Hawk Down'a padały i pytania o to (nie poznałem Idziaka, nigdy nie widziałem jego twarzy, ani nie widziałem tego od początku, no fakt, że pytania z dupy, no ale jaki pytający takie pytania). A co do Idziaka, jak z Black Hawk Down schodzi do takiego badziewia to nie wiem co powiedzieć, w holyłudzie już go nie chcą?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.